Šimtas eurų – ir „Germanto vila“ Jūsų

Parašė:  2018-04-10

Telšiškiai, norite išsinuomoti vilą nuostabiame rajono kampelyje, draustinyje, šalia gražuolio Germanto ežero? Tik 100 Eur per mėnesį. Taip, taip – tik 100 Eur per mėnesį! Tokį sprendimą praėjusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje priėmė mūsų rajono politikai.
Sprendimas išnuomoti „Germanto vilą“, anot jį Taryboje pristačiusio Verslo, ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko Rimanto Adomaičio, gimė atsižvelgus į Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos siūlymą. Esą komitete diskutuota ir prieita prie nuomonės, jog visą vilos kompleksą būtų galima išnuomoti penkeriems metams paskelbus viešą konkursą bei nustačius pradinę nuomos kainą – 100 Eur per mėnesį. Kartu su tokia simboline kaina komitetas pasiūlė apriboti ir veiklas, kurias naujasis nuomininkas viloje galėtų vykdyti: rekreacija, vaikų, neįgaliųjų užimtumas bei panašios socialinės veiklos.
Tačiau Tarybos posėdyje įsisiūbavo diskusijos: esą kodėl reikia apriboti veiklas, juk tegul kas daugiau sutiks mokėti – tas ir išsinuomoja. Tad nurodyti, kokiomis veiklomis „Germanto vilos“ nuomininkai galės verstis, – nereikia.
„Sprendimo tikslas – pabandyti per nuomą įveiklinti „Germanto vilą“ bei kad Savivaldybė nepatirtų nuostolių“, – teigė Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas. Jam antrino kiti Tarybos nariai. Esą sprendime aiškiai nurodyta, kad „Germanto vila“ bus nuomojama penkeriems metams, bet ne ilgiau nei iki jos privatizavimo. T. y. Savivaldybė, atsiradus vilos pirkėjui, bet kuriuo momentu galės nuomos sutartį nutraukti.
Dalis politikų purtė galvas, sakydami, kad tokiomis sąlygomis nei vienas verslininkas vilos neišsinuomos, o jei ir išsinuomos – tikėtis, jog į ją investuos, – neverta. Bet kodėl nepabandžius išnuomoti?..
Galiausiai Telšių rajono savivaldybės taryba, neribodama veiklų, nutarė leisti „Germanto vilą“ išnuomoti viešo konkurso būdu 5 metų laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip iki jos privatizavimo.
Taigi, norintys išsinuomoti vilą kad ir vasarai (sutartį juk bet kada bus galima nutraukti), nepraleiskite Savivaldybės skelbiamo konkurso. Juolab kad už tokią kainą vargu ar butą pavyks Telšiuose išsinuomoti.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. vila parašė:

    speju, kad jaunimo partija darbas arba socdemu jaunimas pasiims. na gal raudonas raudonasis kryzius. nemanau,kad valdantieji partieciai svetimiems duotų

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt