Savivaldybėje posėdžiavo seniūnai

Parašė:  2019-06-21

Trečiadienį vyko Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Imanto Motiejūno pasitarimas su seniūnais ir juos pavaduojančiais asmenimis.
Pasitarimo metu aptartos kasdienės seniūnijų ūkinės, finansinės, organizacinės aktualijos, apsvarstytos perspektyvos aktyviai įtraukti seniūnus į Savivaldybės biudžeto rengimą.
Pasitarime su seniūnais taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai.
Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vedėja Lendra Bukauskienė pristatė socialinės srities situaciją, aptartas socialinio darbo organizatorių ir socialinių išmokų specialistų darbo organizavimas.
Viešosios tvarkos užtikrinimo skyriaus vedėjas Artūras Stirbys su seniūnais diskutavo apie atliekų tvarkymo problemas – kaimuose vis dar supilami nelegalūs sąvartynai, kuriems sutvarkyti reikalingos lėšos. Šiukšlintojai yra drausminami baudomis, tačiau juos ne visada pavyksta išaiškinti. Dėl šios priežasties svarstoma galimybė seniūnijose įrengti kokybiškesnes vaizdo kameras, kurias administruotų pačios seniūnijos.
Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio vedėjas Raimondas Račkauskas pasitarime diskutavo apie želdinių tvarkymą seniūnijose, pasitarime taip pat aptartas kelių lyginimas greideriu, turizmo, kultūros ir kitos aktualijos.
Naujasis administracijos direktorius I. Motiejūnas stengiasi seniūnus kuo labiau įtraukti į sprendimų nagrinėjimą ir priėmimą – seniūnai yra arčiausiai vietos žmonių esantys savivaldos atstovai, todėl geriausiai žino gyventojų problemas ir lūkesčius, kuriuos per pasitarimus perduoda administracijos direktoriui.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Telšių rajono savivaldybės administracija primena, kad paskelbti konkursai į laisvas Telšių miesto, Gadūnavo, Tryškių seniūnų pareigas. Informacija apie konkursus – Valstybės tarnybos departamento puslapyje www.vtd.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt