Savivaldybė prašosi tapti „Telšių krepšinio centras“ dalininke

Parašė:  2019-11-26

Praėjusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje politikams pasiūlius apsvarstyti galimybę Savivaldybei tapti vienintele VšĮ „Soneima“ dalininke Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas pareiškė: „Nepritarčiau, kad Savivaldybei reikėtų kurti dar vieną įstaigą, nes ir taip nesuvaldome… Šiais metais sudėtinga situacija su finansais, ir dar kurti papildomą įstaigą – nepritarsiu niekada.“
Tačiau praėjo vos mėnuo, ir meras K. Gusarovas teikia Savivaldybės tarybai sprendimo projektą, kuriuo siūlo kreiptis į VšĮ „Telšių krepšinio centras“ su prašymu tapti minėtos įstaigos dalininkais. Kas pasikeitė nuo spalio mėnesį skambėjusio kategoriško „ne“ iki lapkritį atsilapojusio Savivaldybės noro tapti kitos įstaigos dalininke?
„Sprendimas Savivaldybei tapti VšĮ „Telšių krepšinio centras“ dalininke buvo priimtas praėjusią Telšių rajono savivaldybės tarybos kadenciją. Tam pritarė Kolegija. Mes tik vykdome jį, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė K. Gusarovas. – Buvo nutarta krepšiniui taikyti šiuo metu puikius rezultatus rodančios VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ (kurios dalininkė yra Savivaldybė, – red.) modelį.“
Anot rajono vadovo, jeigu Savivaldybė taps naujos įstaigos dalininke, papildomai lėšų dar vienai biudžeto „burnytei“ ieškoti nereikės: kartu su visomis vaikų krepšinio grupėmis bus atiduotas Telšių sporto ir rekreacijos centrui skiriamas finansavimas.
„Tai tik pirmasis žingsnis – mes kreipiamės į VšĮ „Telšių krepšinio centras“, ar šie sutinka, kad Savivaldybė taptų dalininke. Gal per tą laiką persigalvojo“, – svarstė K. Gusarovas bei pridūrė, jog sulaukusi teigiamo atsakymo Savivaldybė derėtųsi dėl sprendžiamojo balso teisių.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Apuokas parašė:

    Štai taip yra taškomi mokesčių mokėtojų pinigai, kai keli valdžiažmogiai, ko gero, ne už ačiū, nusprendžia nukreipti pinigų srautus ne visuomenės poreikiams tenkint, o privačių asmenų gerovei kurti.Graudu, o bet keistas gusaro pasiteisinimas – esa toks yra ankščiau priimtas sprendimas. Gusarai, nesek pasakų, viską galima atšaukti ir jei tas sprendimas nenaudingas visuomenei, tai toks sprendimas ir turi būti atšauktas. Tad nemeluok, o imkis veiksmų sprendimui atšaukti.

  2. Fntt parašė:

    Pardavė Snema u300 eurų paem krepšinį ikis 300 tūkstančių parduos už 30 eurų o poros metų čia biznis

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt