Mie­li skai­ty­to­jai, skel­bia­me ke­lio­nių nuo­trau­kų kon­kur­są!

Parašė:  2020-03-31

Ko­ro­na­vi­ru­sas pa­ko­re­ga­vo mū­sų pla­nus ke­liau­ti. Daž­nas gal­vo­jo­me apie ato­sto­gas su trum­pes­nė­mis ar il­ges­nė­mis iš­vy­ko­mis po Lie­tu­vą ar sve­čias ša­lis. Ke­ti­ni­mus teks ati­dė­ti, bet ga­li­me pa­si­da­ly­ti anks­čiau pa­tir­tais įspū­džiais ir at­gai­vin­ti pa­ži­ni­mo per ke­lio­nes džiaugs­mą. Kvie­čia­me siųs­ti nuo­trau­kas iš bu­vu­sių ke­lio­nių ir taip bent pri­si­mi­ni­mais nu­mal­šin­ti iš­vy­kų al­kį.
Nuot­rau­kas iš bu­vu­sių ke­lio­nių ga­li­te siųs­ti el. pa­štu: aurelija@tzinios.lt ar­ba kel­ti į „Tel­šių ŽI­NIŲ“ feis­bu­ko pa­sky­rą, kaip šio teksto komentarą. Pa­si­da­ly­ki­me su­kaup­ta ke­lio­nių pa­tir­ti­mi, įspū­džiais, kad vie­ni iš ki­tų pa­si­sem­tu­me idė­jų, min­ti­mis ap­lan­ky­tu­me vie­tas, ku­rio­se jau bu­vo­me ar dar bū­si­me. Juk pa­si­trau­kus ko­ro­na­vi­ru­so grės­mei tai ga­lė­si­me pa­vers­ti rea­ly­be.
Įs­pū­din­giau­sių nuo­trau­kų au­to­rių lau­kia pri­zai. Ne­pa­mirš­ki­te nu­ro­dy­ti, ko­kio­je vie­to­je už­fik­suo­ta ke­lio­nės aki­mir­ka.
Re­dak­ci­ja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt