Medžioklės sezonas prasidėjo

Parašė:  2010-11-04

Medžiotojų ir žvejų būrelis „Džiugas“ naujo sezono pradžią tradiciškai šventė spalio 16 dieną. Medžioklės sezono atidaryme dalyvavo beveik visi būrelio medžiotojai. Jie, šaudydami į taikinius, išmėgino ginklus.
Šventės dieną oras buvo kaip užsakytas. Sukurtas didžiulis laužas ne tik šildė, jame buvo kepamos bulvės ir naminių šernų kepsniai. Smagiai laiką leido ne tik medžiotojai, bet ir jų artimieji.
Neužmiršti pagerbti jubiliejinių metų sulaukę medžiotojai, apdovanoti šaudymo varžybų nugalėtojai, prizininkai.
Taip pat buvo aptarti naujojo sezono darbai, nuspręsta per artimiausias medžiokles medžioti keturkojus plėšrūnus, kuriais jau skundėsi mūsų būrelio plotuose gyvenantys ūkininkai. Antai, Gedrimų kaime lapė išdrįso nugvelbti silkę, kuri buvo padėta ant kieme stovinčio stalo. Ji nepabūgo nei netoli buvusio pririšto šuns, nei įvykį mačiusios kiemo šeimininkės.
Todėl per medžioklę spalio mėnesio pabaigoje plėšrūnai buvo varomi iš Gedrimų kaimo miškelių. Oras buvo giedras, šie keturkojai nelindėjo savo urveliuose ir taip pat medžiojo. Jėgos, deja, buvo nelygios. Nors žinome, kokios lapės gudrios, tačiau tąkart sumanesni buvo medžiotojai. Iš viso nušautos 8 lapės ir 2 mangutai.
Medžioklės sezono pradžia įdomi ne tik dėl tokios sėkmingos lapių medžioklės. Medžiotojams teko bendrauti su 4 svečiais iš Švedijos, taip pat medžiotojais. Visi būrelio nariai, kaip įmanydami, stengėsi parodyti svečiams medžioklės Lietuvoje kultūrą ir ypatybes. Medžioklės būrelio grupės vadovo R. Adomaičio ir medžiotojų globėjos Lilijanos Adomaitienės iniciatyva, švedai buvo pavaišinti cepelinais. Jiems pavyko pamatyti gyvą šerną, kurių Švedijoje beveik nėra. Mes taip pat gavome dovanų.
Visiems rajono medžiotojams linkime nuotaikos, taiklių šūvių ir „nei taukų, nei plaukų.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt