Kviečiame teikti paraiškas renovuoti daugiabučius namus

Parašė:  2019-09-13

Telšių rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus. Šio kvietimo metu numatyta Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programai skirti 150 mln. eurų, o energinį efektyvumą didinančioms priemonėms skiriama finansavimo dalis sudarys 50 mln. eurų, kompensuojant 30 proc. investicijų vertės.
Aukščiausias prioritetas šiame kvietime bus taikomas tiems projektams, kurie anksčiau parengs investicijų planą, suderins jį su BETA ir pradės techninio darbo projekto pirkimą ar net jį parengs.
Prioritetas bus skiriamas tiems projektams, kurie bus greitesni – jeigu kažkurie būsto savininkai iki paskutinės dienos, kai galima teikti paraiškas, jau bus pasirengę techninį darbo projektą ir turės statybos leidimą, jie renovaciją galės pradėti dar nesulaukę kitų metų pradžios.
Taip pat bus atsižvelgiama į kitus kvietime numatytus atrankos kriterijus: ar projektas įtrauktas į savivaldybių parengtą kvartalo energinio efektyvumo didinimo programą, aukštesnė energinio naudingumo klasė ir energinis efektyvumas, didesnis gyventojų palaikymas.
Pagal šį kvietimą vykdomiems projektams valstybė 100 proc. apmokės arba kompensuos projekto parengimo, įgyvendinimo administravimo ir statybos techninės priežiūros išlaidas. Taip pat valstybė visiškai padengia visas nepasiturintiems gyventojams tenkančias išlaidas.
Paraiškas gali teikti daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijos, daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai pagal jungtinės veiklos sutartį.
Laisvos formos prašymus su gyventojų parašais iki š. m. spalio 1 d. kviečiame teikti Telšių rajono savivaldybės administracijai, Žemaitės g. 14, Telšiai. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio specialistą Adomą Bružą, 112 kab., tel. (8 444) 22363.
Telšių rajono savivaldybės administracijos atstovė spaudai Skaistė SADONYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt