Kviečiame dalyvauti Telšių rajono savivaldybės administracijos viešuosiuose pirkimuose

Parašė:  2019-07-19

Siekdama racionalaus lėšų panaudojimo, viešumo ir pirkimų principų įgyvendinimo, Telšių rajono savivaldybės administracija kviečia tiekėjus teikti prašymus dalyvauti mažos vertės pirkimuose, kurie bus vykdomi neskelbiamos apklausos būdu. Perkančioji organizacija, išnagrinėjusi pateiktus tiekėjų prašymus, kreipsis į kvalifikaciją atitinkančius tiekėjus kviesdama teikti pasiūlymus. Išrenkamas ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas.
Prašymus prašome atnešti į Telšių rajono savivaldybę (Žemaitės g. 14, Telšiai), užregistruoti pas vieno langelio principu gyventojus aptarnaujančias specialistes. Prašymus taip pat galite siųsti el. paštu: e.paslauga@telsiai.lt. Gauti prašymai registruojami Telšių rajono savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje „Kontora“.
Prašyme turi būti nurodyta, kokius darbus gali atlikti subjektas.
Skatindama konkurenciją ir viešindama planuojamus darbus, Telšių rajono savivaldybės administracija tikisi racionaliau panaudoti darbams turimas lėšas ir įgyvendinti viešumo principą, kuriuo grindžiama vietos savivalda.
Artimiausiu metu planuojami vykdyti viešieji pirkimai neskelbiamos apklausos būdu:
1. Suoliukų, esančių prie Žemaičių muziejaus „Alka“, restauravimas (6 vnt.).
2. Pėsčiųjų tako įrengimo centrinėse Telšių miesto kapinėse darbai.
3. Telšių miesto Padurbinio gatvės kelkraščių stiprinimas asfalto drožlėmis.
4. Telšių miesto Saulės gatvės kelkraščių stiprinimas asfalto drožlėmis.
5. Telšių miesto Tilžės gatvės šaligatvio įrengimas.
6. Pėsčiųjų tako tvarkymas Žemaitės g. 14, Telšiuose (eismo įvykių padarinių šalinimas).
7. Perkami vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo, rekonstravimo – Nevarėnų seniūnijos kelio NV-30 – remonto darbai.
8. Perkama Buožėnų viešosios pirties krosnis.
SVARBU:
Perkančioji organizacija, t. y. Savivaldybės administracija, kvietimus dalyvauti pirkimuose gali išsiųsti Viešųjų pirkimų sistemoje (CVP IS) užsiregistravusiems juridiniams ir fiziniams asmenims. Kaip tai padaryti, nurodyta Viešųjų pirkimų tarnybos interneto svetainėje.
Pirkimuose gali dalyvauti ir individualią veiklą pagal pažymą vykdantys asmenys, atitinkantys konkrečiame pirkime keliamus reikalavimus.

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt