Kūrybiškumo ugdymas Telšių suaugusiųjų mokyklos Jaunimo ugdymo skyriuje

Parašė:  2014-01-27
„Kūrybinių partnerysčių“ projektas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose pradėtas vykdyti 2011 m. Jis vykdomas LR švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Šiuo projektu siekiama praplėsti ir praturtinti įprastą mokymosi procesą, ugdyti mokinių ir mokytojų kūrybiškumą. Tai daroma sukuriant sąlygas mokytojams ir kūrėjams – menininkams, kultūros ir kūrybinio sektoriaus veikėjams, mokslininkams – bendradarbiauti.

„Kūrybinių partnerysčių“ projekte 2013–2014 m. m. dalyvauja ir Telšių suaugusiųjų mokyklos Jaunimo ugdymo skyriaus 9 klasės mokiniai. Tai leis mokiniams ir mokytojams geriau suvokti, kaip kūrybiškas mokymasis gali motyvuoti mokinius mokytis, o mokytojus – ieškoti kūrybiškų būdų pateikiant pamokos medžiagą, įvairinti ugdymo procesą. Į mokyklą atvyksta kūrybos agentas Audrius Laurutis, dirbantis Vėžaičių kultūros centro renginių režisieriumi. Jo tikslas – ištirti esamą situaciją, aptikti problemas, susijusias su mokiniais ir mokytojais, bei paruošti mokyklą pokyčiams, sukurti praktinį projektą. Kūrybos agentas 9 klasėje stebi pamokas, bendrauja, rengia užsiėmimus su šios klasės mokiniais ir mokytojais. Vienas iš užsiėmimų – dviejų dienų renginys Telšių jaunimo centre.
Sausio 8 d. į mokyklą kartu su kūrybos agentu atvyko praktikos agentas – architektas Vladas Balsys. Jis su mokytojais N. Gaudutiene, R. Morkūniene, J. Koncevičiumi praktiškai įgyvendins kūrybos agento sukurtą projektą. Tai – įvairios pamokos, išvykos. Su mokiniais bus pagamintas konkretus daiktas, kuris paliks mokyklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt