K. Anglickas suklupo prie Tauragės automobilių pardavimo aikštelės

Parašė:  2011-09-16

Praėjusį sekmadienį du telšiškiai Tauragės automobilių pardavimo aikštelėje išvydo pažįstamą veidą – Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, darbietį Kęstutį Anglicką. Lyg ir nieko keisto – savaitgalis, valdininkas žvalgosi po prekyvietę. Tačiau yra vienas „bet“ – K. Anglickas Tauragėje lankėsi tarnybiniu „Ford Mondeo“, paženklintu skiriamaisiais Telšių rajono savivaldybės ženklais.
Buvo ne vienas
Liudininkų teigimu, K. Anglickas po Tauragėje esančią mašinų pardavimo aikštelę drauge su kitu vyru vaikštinėjo maždaug 17 val. Pro budrių telšiškių akis nepraslydo, kad valdininkas buvo atvykęs tarnybiniu automobiliu „Ford Mondeo“ (valstyb. nr. EBC 301).
Neabejingi telšiškiai Telšių rajono savivaldybės automobilį nufotografavo. Nuotraukos, kurią turi redakcija, apačioje, dešinės pusės kampe matyti data ir laikas, kada ji daryta.
Anot šaltinio, abu vyrai: K. Anglickas ir su juo buvęs asmuo, apžiūrėję parduodamas mašinas, sėdo į tarnybinę valdininko mašiną ir nurūko tolyn.
Komandiruotė svetur
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, paklaustas, ką veikė savaitgalį, atsakė, kad buvo išvykęs į komandiruotę, į Kaliningrado srities miestą Černiachovską. Į ją valdininkas sakė vykęs tarnybiniu automobiliu „Ford Mondeo“ (tuo pačiu, kuris nufotografuotas Tauragėje).
„Į komandiruotę išvykau šeštadienį anksti ryte, grįžau sekmadienį vėlai vakare“, – teigė K. Anglickas.
Į klausimą, ar sekmadienį buvo Tauragėje, Darbo partijos narys atkirto, kad iš Kaliningrado grįžti į Telšius neįmanoma nepravažiuojant Tauragės.
Asmeninių reikalų Tauragėje valdininkas tikino neturėjęs, neskaitant to, kad buvo sustojęs prie prekybos centro, kuriame nupirko lauktuvių.
Duobėta teritorija?
Paklaustas, ar lankėsi Tauragės mašinų pardavimo aikštelėje, K. Anglickas tai griežtai paneigė. Tačiau, kai buvo informuotas, jog telšiškiai jį pastebėjo vaikštinėjantį po prekyvietę, kalbėjo: „Nepamenu… Dabar nežinau, bet ne, lyg nėjau…“
To, kad jo tarnybinė mašina stovėjo prie automobilių pardavimo aikštelės, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas neneigė. Jis tikino, kad automobilį ten pastatė, nes norėjo užsukti į greta esančią degalinę. „Degalinės teritorija duobėta, todėl pastačiau mašiną prie tralo“, – kalbėjo valdininkas.
K. Anglickas teigė, kad į komandiruotę vyko ir Tauragėje buvo vienas.
Bendradarbiavimas
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas patvirtino, kad praėjusį savaitgalį jo pavaduotojas vyko į komandiruotę – Černiachovske vykusią šventę.
Anot pašnekovo, Telšių rajono savivaldybė bendradarbiauja su Černiachovsku, svečiai iš šio miesto atvyks į spalio 1-ąją Telšiuose vykstančią šventę.
Komandiruotė, anot administracijos direktoriaus, buvo būtina: „Negi turime užsiverti prieš pasaulį?“
S. Urbonas teigė, kad K. Anglicko komandiruotė pareikalavo tik išlaidų degalams, nes apgyvendinimu ir maitinimu rūpinosi svečią priimantis miestas.
„Bet kokiu atveju valstybės tarnautojas turi vengti viešų ir privačių interesų konflikto“, – sakė S. Urbonas, sužinojęs, kad jo pavaduotojas buvo pastebėtas mašinų pardavimo aikštelėje.
Už dviejų dienų komandiruotę – dalyvavimą šventėje – K. Anglickui išmokėta 210 Lt dienpinigių.
Trečiadienį Telšių rajono savivaldybės delegacija išvyko į Vokietiją. Ši komandiruotė, anot S. Urbono, kainuos 11 tūkst. 300 Lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt