Į „Telšių vandenų“ vadovus – tik inžinierius

Parašė:  2020-02-11

Pasirodžius skelbimui, kad uždarosios akcinės bendrovės „Telšių vandenys“ valdyba paskelbė konkursą įmonės generalinio direktoriaus pareigoms eiti, „Telšių ŽINIŲ“ redakcija sulaukė skaitytojo skambučio. Vyriškis teiravosi, kodėl pretendentams keliamas reikalavimas turėti būtent aukštąjį universitetinį inžinerijos mokslų studijų krypčių grupės išsilavinimą.
Pasak skaitytojo, analogišką konkursą praėjusių metų pabaigoje skelbė UAB „Plungės vandenys“ valdyba. Tačiau kaimyninės įmonės kandidatams į direktoriaus pareigas užteko turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą. „Kodėl UAB „Telšių vandenys“ valdyba ieško tokios siauros kompetencijos vadovų? Ar nebūtų daugiau galimybių surasti tinkamiausią įmonės vadovą paliekant platesnes kompetencijas? Juk yra ir teisininkų, ir vadybininkų, turinčių aukštąjį išsilavinimą ir puikiai galinčių eiti direktoriaus pareigas, – kalbėjo telšiškis. – Dabar galima daryti prielaidą, jog konkursas lenkiamas prie vienam asmeniui palankių sąlygų.“
Pakomentuoti konkurso sąlygose keliamus kvalifikacinius reikalavimus pretendentams paprašėme UAB „Telšių vandenys“ valdybos pirmininko Almanto Lukavičiaus. „Visų pirma generalinio direktoriaus pareigybės aprašyme yra nurodytas reikalavimas turėti aukštąjį universitetinį inžinerijos mokslų studijų krypčių grupės išsilavinimą, – „Telšių ŽINIOMS“ aiškino A. Lukavičius. – Mes nieko pareiginiuose nuostatuose nekeitėme, kad vėliau neatsirastų kokių nors interpretacijų. Antras dalykas – įmonės tokia specifika, todėl reikalingas būtent inžinerinis išsilavinimas. Na, ar zootechniką į tas pareigas turėtume priimti? Aš jau susitaikiau – kad ir kokias konkurso sąlygas įrašytume, jos vis tiek kažkam neįtiks. Galiu patikinti, kad sąlygos niekam nėra „palenktos“.“
Anot UAB „Telšių vandenys“ valdybos pirmininko, skirtingai nuo anksčiau skelbtų konkursų, praplėstas pretendentams keliamas reikalavimas dėl patirties: į pareigas gali kandidatuoti ne tik direktoriai, turintys ne mažesnę kaip 5 metų įmonės vadovo darbo patirtį, bet ir padalinių vadovai.
Pretendentų UAB „Telšių vandenys“ generalinio direktoriaus pareigoms eiti dokumentai priimami iki 2020 m. vasario 13 d. įskaitytinai.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Kaip tai parašė:

  si sykį sąlygos nepalenktos, jei visad būna pdlenktos?

 2. Skaitytoja parašė:

  idomu kaip galima atrinkti ir paskirti direktoriu jei valdyba nesuformuota pagal jau senokai veikianti istatymą.Gal tik Telšiuose šitaip imanoma.

 3. Telšiškis parašė:

  Akivaizdūs korupcinį kvapą turintys įvykiai , įdomu, kada specialios tarnybos pasidomės daugiau..

 4. Jonas parašė:

  Kęstutis Trečiokas ar Rimantas Adomaitis ?

 5. Stt parašė:

  Labai puiku, kad visuomenę informuoja apie tokiu “dalykėlius”. Ateina įmones valdyti žmogeliukai” nevaldomieji! GĖDA, kad 30 metų nepriklausomybės, panašu jog ateina valdyti įmones aferistai, savanaudžiai! Kada visa tai baigsis!

 6. Burundukas parašė:

  Savas voriuga bus paskirtas į tas pareigas. Manau, vardinti nereikia, greitai patys pamatysite

 7. Iš anksto aišku parašė:

  Panašu, kad šilta vietelė ruošiama zadania specialistui Kęstučiui Trečiokui, jis turi inžinerijos išsilavinimą. Keistas ir akivaizdus sutapimas.

 8. Tai parašė:

  gerovės valstybėje juk negali būti visiems gerai. Gerai turi būti tik kas nusipelno to gėrio. Bet kas rimtai galvoja kandidatuoti ir nelaimės, siūlyčiau apskųsti teismui konkurso rengėjus. Manau, kad teismas anuliuotu laimėjimą, nes įmonės valdyba yra ne pagal įstatymus suformuota.

 9. Žemaitis parašė:

  Politikai, seimo nariai, valstybės kontrolieriai, Premjere, Prezidente kur Jūs esate, ar Jūs skaitote ir ar domitės, kodėl darosi tokie keisti dalykai? Ir tai jau nebe pirmas kartas, kai senieji „nebevaldomi Vilkai“ susibičiuliavę su skirtingomis partijomis ir jų nariais „stumia“ tokius „projektėlius“ dėl kurių, man kaip Žemaičiui Gėda, Gėda čia gyventi. Kada tai baigsis? Ar atsiras bent viena iš institucijų, kuri imsis tirti analogiškas situacijas? Raginu komentatorius aktyviai komentuoti, informuoti apie žinomus piknaudžiavimo atvejus ir tikrai tikiu, jog sulauksime teisėsaugos dėmesio.

 10. Jonas Runkelis parašė:

  Labai įdomi logika. Gydytoja(as) karšto apsaugos ministrais galėjo būti??

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Telšiuose užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis. Ar turite pakankamai žinių kaip to išvengti?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt