Dviračiais Šv. Jokūbo keliu – į Varnius

Parašė:  2020-06-26

Birželio 17 dieną tarptautinio Šv. Jokūbo kelio maršrutu Telšiai–Varniai dviračiais leidosi Telšių jaunimas.
Jaunuosius piligrimus prie Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros pasitikęs Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos rektorius Saulius Stumbra papasakojo apie Šv. Jokūbo kelią.
Šv. Jokūbo kelias – katalikų piligriminis kelias į Santjago de Kompostelos katedrą Ispanijoje, kur, manoma, yra palaidotas apaštalas Jokūbas. 2016 m., Lietuvai prisijungus prie Europos Šv. Jokūbo kelių tinklo, šv. Jokūbo ženklu – kriaukle – Lietuvoje pažymėtos visos 11 Jokūbo vardo bažnyčių. Šia kriaukle bus paženklintos Telšių katedra ir Varnių Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia.
Įkvėpimo jaunimo bendruomenei suteikė patyrusio piligrimo Arūno Vismanto paskaita.
Iš Telšių dviračiais išvykę jaunuoliai Varnius pasiekė po 3,5 val. Čia juos pasitiko Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Domas Gatautas. Informatyvią paskaitą paskaitė Varnių regioninio parko direkcijos atstovė Alma Būdvytienė.
Už prisidėjimą prie iniciatyvos ir visus organizacinius darbus padėkota Telšių Žemaitės gimnazijos prezidentūrai ir jos prezidentei Ugnei Daraškevičiūtei.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Žygeivė - piligrimė parašė:

    Buvo karšta, bet verta. Labai prasmingai praleistas laikas. Jei bus galimybė, kitąmet vėl dalyvausiu.

  2. Mokytoja parašė:

    Smagu, kad jaunimas prisideda prie krikščioniškų iniciatyvų. Ačiū organizatoriams ir dalyviams!

  3. Arūnas parašė:

    Sveikinimai Telšių jaunimui, šaunuoliai per tokį karštį mynė dviratį. Ir didžiausia padėka Signatarei Laimai Andrikienei už Šv Jokūbo kelią Lietuvoje, už jaunųjų ambasadorių estafetes Šv.Jokūbo keliais.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt