Degaitiškius nuvylė gatvės remonto darbai

Parašė:  2020-05-26

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi Degaičių seniūnijos gyventojai. Žmonės piktinosi, jog seniūnijoje labai neūkiškai tvarkomi prastos būklės keliai.
Šįkart juos nuvylė Anulėnų gatvės remonto darbai!
Aurelija SERVIENĖ
Į redakciją paskambinęs vyriškis degaitiškių vardu kalbėjo: „Argi taip turi būti tvarkomi keliai? Kas antra duobė palikta. Jokio ūkiškumo! Suprantu, kad trūksta lėšų, bet reikia galvoti: ar nebūtų geriau visiškai sutvarkyti trumpesnę blogo kelio atkarpą, nei ilgoje atkarpoje kas antrą duobę užlyginti?“
Degaičių seniūnijos seniūnas Leonidas Jegorovas ragino nepamiršti, kad seniūnijai priklauso ne tik Degaičiuose esanti Anulėnų gatvė, bet ir daugiau Degaičių, Eigirdžių, Birikų, Patausalės ir Gaudikaičių gatvių.
„Kadangi skiriamų lėšų visoms gatvėms sutvarkyti nepakanka, kiekvienais metais vertindami seniūnijos gatvių remonto poreikį atsižvelgiame ne tik į tai, kurių gatvių būklė blogiausia ar kiek intensyviai jos naudojamos, bet ir į tai, ar fiziškai įmanoma užtaisyti duobes, ar yra pagrindas, ar asfaltas neištrupėjęs, nesuskilinėjęs“, – paaiškino seniūnas. Jo teigimu, siekiant suremontuoti kuo daugiau gatvių, užtaisomos problemiškiausios vietos, stengiamasi remontuoti bent gatvių vidurį, kur daugiausiai važiuoja automobiliai. Likusias neasfaltuotas duobes seniūnijos jėgomis bus bandoma užtaisyti kitomis priemonėmis, kurios neatstoja asfaltavimo darbų, tačiau bent dalinai pagerina gatvių būklę. Degaičių seniūnijoje buvo remontuojamos dešimt gatvių.
L. Jegorovas informavo, jog šių metų vasario 27 dieną Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-50, be kitų priemonių, yra patvirtinta, kad Degaičių seniūnijos vietinės reikšmės gatvių su asfaltbetonio danga priežiūrai skiriama 304 kv. metrai (8 100 Eur) asfalto dangos. Kitaip tariant, seniūnijos gatvėms tvarkyti 2020 metams yra skirtas konkretus kiekis remontuojamo asfalto ploto. Darbus atliko AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Telšių kelių tarnyba.
„2020 metų asfaltavimo darbai pagal minėtus asignavimus baigti. Mano manymu, jie atlikti tinkamai. Gatvių asfaltavimo problema yra žinoma ir jautri, suprantamas gyventojų noras turėti naują, kokybišką asfaltą, bet galimybės šiuo atveju negali patenkinti poreikių. Kiek tai yra mūsų jėgoms, ieškosime būdų gerinti seniūnijos gatvių būklę“, – pažadėjo seniūnas. Jo teigimu, konkrečiai Anulėnų gatvę remontuoti buvo nuspręsta dėl vienos blogesnių būklės. Remontuojamos ne visos duobės buvo ir dėl riboto biudžeto, ir dėl to, kad buvo nuspręsta neasfaltuoti tų vietų, kuriose remonto darbų kokybiškai atlikti nėra galimybės (nėra tinkamo asfalto pagrindo).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt