„Bočių“ namuose – tapybos darbų paroda

Parašė:  2019-07-23

Liepos 16 dieną Telšių „Bočių“ namuose atidaryta Vaidos Znotinienės tapybos darbų paroda.
„Gimiau Dzūkijoje, augau Aukštaitijoje, apsistojau Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Baigiau Telšių taikomosios dailės technikumo dizaino specialybę. Vėliau – dailės ir technologijos pedagogiką.
Užsiimu individualia veikla, teikiu užrašymo, graviravimo, meninio apipavidalinimo paslaugas. Tapau paveikslus, gaminu atvirukus, suvenyrus. Labai patinka dirbti su vaikais.
Esu surengusi kelias tapybos parodas Lietuvoje, personalinę parodą Danijoje.
Darbuose mėgstu lakoniškumą, laisvumą, minimalizmą.
Mano gyvenimo moto: „Dievas egzistuoja, bet tai – ne tu, taigi atsipalaiduok“, – taip apie save kalba V. Znotinienė.
Jos vyro teigimu, moteris yra sukūrusi apie 400 paveikslų ir visi jie netrunka iškeliauti į privačius namus. Todėl ir šioje „Bočių“ namuose atidarytoje parodoje dalis paveikslų yra paskolinti.
Parodos atidarymo proga
V. Znotinienę sveikino Telšių rajono „Bočių“ bendrijos pirmininkas Kajetonas Šliogeris, menininkės vyras, draugai, artimieji. Sveikinimo žodį tarė į renginį atvykę Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas, Savivaldybės tarybos narys Kazys Lečkauskas.
Koncertavo „Bočių“ mišrus vokalinis ansamblis „Kibirkštėlė“ (vadovė Sofija Čegienė).
K. Šliogeris informavo, kad paroda „Bočių“ namuose veiks darbo dienomis nuo 10 iki 12 val. – visi kviečiami pasigrožėti V. Znotinienės kūriniais.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Deividas Č. parašė:

    Ar čia Motiejūnas darbo metu pramogauja? Jei taip- kreipkitės kas nors į A. Bacevičių, jis pamokys milicininką tvarkos…

  2. Gerbėjas parašė:

    Labai gabi menininkė.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt