Atsinaujinusi „Tavo erdvė“

Parašė:  2009-10-16

„Tavo erdvė“ – „Telšių ŽINIŲ“ laikraščio puslapis, skirtas jaunimui. Kadangi labiausiai jaunimo organizuojamais renginiais, akcijomis ir projektais domisi jauni žmonės, „Telšių ŽINIŲ“ redakcija jau trečius metus bendradarbiauja su jaunaisiais žurnalistais. Jie rašo straipsnius į „Tavo erdvę“, mokosi žurnalistikos subtilybių ir stengiasi sudominti Jus, mieli skaitytojai. Šiais metais buvo suformuota nauja jaunųjų žurnalistų komanda. Taigi trumpai apie kiekvieną iš mūsų.
Esu Karolina Ruvelytė. Mokausi Telšių „Ateities“ vidurinėje mokykloje, 10-oje klasėje. Esu rimta, atvira ir protinga. Mėgstu dainuoti ir pritarti sau gitara. Noriu rašyti puslapiui „Tavo erdvė“, nes jaučiu, kad galiu tai daryti, be to, man rūpi, ką skaito mano miesto jaunimas.
Aš esu Dominykas. Mokausi aštuntoje klasėje. Mėgstu fotografiją bei kokybišką muziką. Stengiuosi būti komunikabilus, aktyvus. Nestokoju juoko ir šypsenos. Gyvenimo šūkis – „Noriu, galiu, padarysiu!“
Esu Dovilė – jauna, besiskleidžianti siela. Nebijau turėti daug veiklos ir prisiimti atsakomybės: dalyvauju popamokinėje veikloje, dailės mokykloje esu diplomantė, esu aktyvi ateitininkė – tai turbūt man svarbiausia ugdant asmenybę. Iš gyvenimo noriu visko, kas geriausia ir turi kokybę. Dirbu entuziastingai ir su ugnele savo atlapoje kitiems širdyje.
Aš esu Gintarė Jonkutė, man – 17 metų, mokausi „Džiugo“ vidurinėje mokykloje. Jau 11-us metus lankau folkloro ansamblį „Čiučiuruks“. Esu visiška optimistė, stengiuosi išnaudoti kiekvieną laisvą minutę, mėgstu linksmintis su draugais ir laikau nuodėme savaitgalį sėdėti namuose.
Esu Roberta. Man – 15 metų. Mokausi „Kranto“ vidurinėje mokykloje, 9b klasėje. Laisvalaikiu mėgstu daug plepėti, bendrauti su įvairiais žmonėmis ir patirti ką nors naujo. Be galo mėgstu muziką. Esu gana aktyvi, linksma, komunikabili ir mėgstanti daug juoktis. Kartais esu labai užsispyrusi. Tada jau geriau su manimi nesileisti į jokias kalbas.
Esu Lina Kazbaraitė – kūrybingas ir smagus žmogus. Mokausi Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje, 11 klasėje, esu mokyklos prezidentė. Visada domiuosi aktualijomis ir stengiuosi visada išlikti tokia, kokia esu. Mėgstu teatrą, domiuosi šalies ir pasaulio politikos ir kultūros naujienomis.
Aš – Liveta Stonkutė. Man – 14 metų. Mokausi „Kranto“ vid. mokykloje, 8a klasėje. Laisvalaikį stengiuosi praleisti turiningai. Mėgstu keliauti, be galo patinka šokti, domiuosi rankdarbiais, literatūra, fotografija. Didžiąją laisvalaikio dalį praleidžiu su draugais. Esu linksma, bendraujanti, veikli, šiek tiek užsispyrusi ir visada bandanti siekti užsibrėžto tikslo.
Esu Gintarė Daukantaitė, Telšių „Ateities“ vidurinės mokyklos mokinė. Man – 17 metų, esu vienuoliktokė. Save apibūdinčiau kaip aktyvią, nuoširdžią ir daug kuo besidominčią pleputę. Laisvalaikį dažniausiai leidžiu su draugais. Groju gitara, mėgstu knygas, poeziją.
Sveiki, esu Marija Masiliauskytė, Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos vienuoliktokė. Esu labai komunikabili, draugiška, energinga, užsispyrusi, kryptingai siekianti savo tikslo. Laisvalaikiu dažniausiai būnu su draugais, klausausi muzikos, skaitau įvairaus pobūdžio literatūrą. Savo gyvenimą planuoju sieti su žurnalistika, todėl ir sugalvojau įsilieti į „Tavo erdvės“ narių gretas.
Aš – septyniolikmetė Gabrielė Sasnauskaitė. Mokausi vyšninės spalvos švarkelių mokykloje – „Džiuge“. Esu linksma, užsispyrusi ir truputį pašėlusi. Domiuosi viskuo, kas vyksta mūsų mieste, todėl žadu Jums papasakoti visas Telšių naujienas.
Žinoma, mūsų komanda nebūtų suformuota, jei nebūtume gavę šio puikaus pasiūlymo iš „Telšių ŽINIŲ“ redakcijos. Dėkojame laikraščio redaktorei Vilimai Meškauskienei ir žurnalistei Aurelijai Servienei už suteiktą galimybę išbandyti save, tobulėti žurnalistikos srityje ir atskleisti jaunimo požiūrį. Tikimės, kad naujoji mūsų komanda bus atsakinga ir visi dirbsime išvien, kad pasiektume geriausių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt