Vai­ki­nai ve­žė­si kvai­ša­lų

Parašė:  2018-08-03

Tel­šių po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai su­stab­dė au­to­mo­bi­lį, ku­ria­me ap­ti­ko pa­slėp­tų kvai­ša­lų.
Lie­pos 31 d., apie 19.20 val., Tel­šių r. Tryš­kių sen., bu­vo su­stab­dy­tas au­to­mo­bi­lis „Vol­vo“, ku­rį vai­ra­vo 27 me­tų vai­ki­nas, o kar­tu va­žia­vo 21 me­tų ke­lei­vis. Abu gy­ve­na Tel­šių r.
Kaip pra­ne­ša po­li­ci­ja, au­to­mo­bi­lio prie­ki­nės sė­dy­nės ki­še­nė­je ras­tas fo­li­jos ry­šu­lė­lis su ga­li­mai au­ga­li­nės kil­mės nar­ko­ti­ne me­džia­ga.
Dėl ne­tei­sė­to dis­po­na­vi­mo nar­ko­ti­nė­mis ar psi­chot­ro­pi­nė­mis me­džia­go­mis be tiks­lo jas pla­tin­ti pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
Jei eks­per­ti­zė pa­tvir­tins, kad ry­šu­lė­ly­je – kvai­ša­lai, įta­ria­ma­jam gre­sia bau­da ar­ba areš­tas, ar­ba lais­vės atė­mi­mas iki dve­jų me­tų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt