Tel­šių na­rai Pla­te­lių eže­re iš­trau­kė sken­duo­lį

Parašė:  2018-08-03

Karš­tis, al­ko­ho­lis ir van­duo – ne­su­de­ri­na­mi da­ly­kai. Ta­čiau nors poil­sia­vie­tė­se ka­bo įspė­ji­mai, kaip sau­giai elg­tis prie van­dens tel­ki­nių, kai ku­riems tai nė mo­tais.

Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ

Praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Pla­te­lių eže­re (Plun­gės r.) du, kaip ma­no­ma, ne­blai­vūs vy­rai iš­plau­kė val­ti­mi, o jai ap­si­ver­tus, kran­tą pa­sie­kė tik vie­nas.
Ne­lai­mė nu­ti­ko lie­pos 28-ąją, šeš­ta­die­nį. Apie 22.17 val. Bend­ruo­ju pa­gal­bos cent­ro te­le­fo­nu 112 pra­neš­ta, kad eže­re skęs­ta vai­ki­nas. At­vy­kę gel­bė­to­jai at­li­ko žval­gy­bą iš val­ties. Dėl tam­sos paieš­ka nu­trauk­ta, kū­nas ne­ras­tas.
Ki­tą die­ną pra­tęs­ta nu­sken­du­sio 29 me­tų Šiau­lių mies­to gy­ven­to­jo paieš­ka. 15.28 val. Tel­šių ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo val­dy­bos na­rai kū­ną ap­ti­ko 300 m at­stu­mu nuo kran­to, 12 m gy­ly­je.
Sken­duo­lis par­pluk­dy­tas į kran­tą. Kol at­vy­ko lai­do­ji­mo įmo­nės dar­buo­to­jai, ap­deng­tą la­vo­ną sau­go­jo po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai. Na­rai par­pluk­dė ir val­tį.
Ne­lai­mės vie­to­je, ša­lia kū­no, žmo­nės poil­sia­vo, tar­si nie­ko ne­bū­tų įvy­kę. Tė­vai vai­kams pa­moks­la­vo, jog rei­kia sau­go­tis van­de­ny­je, kad neat­si­tik­tų taip, kaip tam dė­dei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt