Tarp­tau­ti­nis sta­lo te­ni­so tur­ny­ras Vo­kie­ti­jo­je

Parašė:  2018-09-07

Rugp­jū­čio 17–20 die­no­mis Diu­sel­dor­fe (Vo­kie­ti­ja) vy­ko 29-asis tra­di­ci­nis Eu­ro­pos sta­lo te­ni­so tur­ny­ras „And­ro Kids Open“. Var­žy­bo­se da­ly­va­vo per 1300 spor­ti­nin­kų iš dvi­de­šimt vie­nos ša­lies. Jau­nie­ji sta­lo te­ni­si­nin­kai var­žė­si aš­tuo­nio­se am­žiaus gru­pė­se prie aš­tuo­nias­de­šim­ties sta­lų. Kar­tu su stip­riau­siais Vil­niaus, Pa­ne­vė­žio, Ma­žei­kių ir Šal­či­nin­kų sta­lo te­ni­si­nin­kais tur­ny­re da­ly­va­vo ir Tel­šių spor­to ir rek­rea­ci­jos cent­ro auk­lė­ti­niai: No­jus Gus­tys, Do­vy­das Pet­raus­kas, Ti­tas Mit­ke­vi­čius, Ke­vi­nas Liut­kus ir Ar­nas Sa­pa­ris.
Pir­mą­ją die­ną vy­ko dve­je­tų var­žy­bos. 2004–2005 me­tų gru­pė­je tik vie­no žings­nio iki me­da­lio pri­trū­ko Ti­tui Mit­ke­vi­čiui. Žais­da­mas po­ro­je su šal­či­nin­kie­čiu Lu­ku La­ket­čen­ko, Ti­tas po­gru­py­je įvei­kė vi­sus var­žo­vus, ta­čiau su­klu­po aš­tunt­fi­na­ly­je. 2002–2003 me­tų gru­pė­je No­jus Gus­tys ir Lu­kas Rim­kus po­gru­py­je lai­mė­jo vi­sus su­si­ti­ki­mus, fi­na­le nu­ga­lė­jo dvi po­ras, ta­čiau še­šio­lik­tu­ke pra­lai­mė­jo. Do­vy­das Pet­raus­kas žais­da­mas po­ro­je su Vo­kie­ti­jos at­sto­vu į pir­mą­jį fi­na­lą ne­pa­te­ko, ant­ra­me fi­na­le lai­mė­jo vi­sus su­si­ti­ki­mus ir ta­po ant­ro fi­na­lo čem­pio­nais. 2008–2009 me­tų gru­pė­je ne­blo­gai se­kė­si Ar­nui Sa­pa­riui, jis žais­da­mas po­ro­je su Vo­kie­ti­jos spor­ti­nin­ku iš­ko­vo­jo de­vin­tą vie­tą. 2006–2007 me­tų gru­pė­je Liut­kus Ke­vi­nas po­ro­je su vo­kie­čiu li­ko še­šio­lik­ti. Ki­to­mis die­no­mis vy­ko as­me­ni­nės sta­lo te­ni­so var­žy­bos. 2003 me­tų gi­mi­mo gru­pė­je da­ly­va­vo 71 spor­ti­nin­kas, ge­riau­siai se­kė­si Do­vy­dui Pet­raus­kui – jis užė­mė de­vin­tą vie­tą. No­jus Gus­tys ta­po ant­ro fi­na­lo nu­ga­lė­to­ju. 2005 me­tų gi­mi­mo gru­pė­je da­ly­va­vo 120 spor­ti­nin­kų, aukš­tą 9 vie­tą iš­ko­vo­jo Ti­tas Mit­ke­vi­čius. 2007 me­tų gru­pė­je tarp 64 da­ly­vių Ke­vi­nas Liut­kus li­ko dvi­de­šimt ket­vir­tas. 2008 me­tų gru­pė­je da­ly­va­vo 68 da­ly­viai, Tel­šių spor­to ir rek­rea­ci­jos cent­ro auk­lė­ti­nis Ar­nas Sa­pa­ris užė­mė še­šio­lik­tą vie­tą.
Tre­ne­ris Re­mi­gi­jus GUS­TYS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
SUPERFIESTA Telšiuose! (0)

Rugpjūčio 13 d., penktadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Telšius!  Jus linksminti atvyksta VICTORIA (Viktorija Rupeikytė) […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt