Tarnybinės etikos komisija svarstė me­ro pa­va­duo­to­ją

Parašė:  2021-06-15

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praėjusią savaitę vienbalsiai nusprendė, kad Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mantas Serva nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.
Pranešime, kurio pagrindu kovo mėnesį buvo pradėtas tyrimas, teigiama, kad šių metų vasarį M. Serva nenusišalino Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimą dėl Savivaldybės mero pavaduotojo darbo užmokesčio nustatymo.
Tyrimo duomenys rodo, kad M. Serva balsavo už sprendimo projektą nustatyti jam 15,3 pareiginės algos koeficientą. Kai asmuo sprendžia savo darbo užmokesčio klausimus, VTEK vertinimu, tokia situacija turi interesų konflikto požymių. Šiuo atveju tiriant nustatyta, kad mero pavaduotojo konkretų pareiginės algos koeficiento dydį nustato Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymas. Taigi Savivaldybės taryba negalėjo padidinti ar sumažinti pareiginės algos koeficiento, rinktis iš kelių koeficiento variantų ar kitu būdu spręsti dėl koeficiento dydžio. Taip pat ir M. Serva – balsuodamas neturėjo galimybės daryti įtakos klausimo turiniui. Taigi, anot VTEK, negalima konstatuoti, kad nagrinėjamu atveju M. Serva pateko į interesų konfliktą.
Parengta pagal VTEK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Klounai parašė:

  tiek ta VTEK, tiek servukas yra klounai. Jei neturėjo jokios įtakos servuko balsavimas, tai kodėl jam buvo sudėtinga nusišalinti? O todėl, kad servukas yra nesąžiningas konservų gaujos narys, o konservai, kaip žinoma, dabar valdžioje, tad nėra ko bijoti, savus VTEK ištrauks Prieš tąi ta pati VTEK ne kartą tokius balsavimus pripažino kaip pažeidimus, o dabar, mat jokios įtakos neturėjo. Apgailėtini tipai.

 2. Verslas parašė:

  Balsuosim už Bacevičiu. Jis tikrai dirba dėl žmonių

 3. to "Verslas" parašė:

  bacėvič nebrašinėk apie save prisidengdamas verslo vardu, ….matosi ir žinomi tie tavo „darbai“ bei darbdaviai, anksčiau ar vėliau ir visi sužinos. Š…. visada į paviršių išplaukia …

 4. Verslas parašė:

  Neturiu laiko, o tai parasyciau

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt