Su­ža­lo­tas mo­to­cik­li­nin­kas

Parašė:  2018-08-14

Rugp­jū­čio 5 d., 19.31 val., Tel­šių r., De­gai­čių sen., ke­ly­je Telšiai–Tirkšliai, mo­to­cik­las HON­DA CBR, vai­ruo­ja­mas 27 me­tų tel­šiš­kio, kliu­dė ta pa­čia eis­mo juos­ta va­žia­vu­sį mo­to­cik­lą SU­ZU­KI GSX, ku­rį vai­ra­vo 32 me­tų Tel­šių gy­ven­to­jas.
Pas­ta­ra­sis vai­ruo­to­jas nuo smū­gio į kai­rę ko­ją nu­kri­to nuo mo­to­cik­lo, o mo­to­cik­las, nu­va­žia­vęs nuo ke­lio, tren­kė­si į pa­ke­lės me­džius.
Re­gio­ni­nė­je Tel­šių li­go­ni­nė­je nu­ken­tė­ju­sia­jam diag­no­zuo­tas ko­jos šei­vi­kau­lio lū­žis, blauz­dos žaiz­da su rau­mens pa­žei­di­mu, nu­ga­ros apa­ti­nės da­lies su­mu­ši­mas. Vy­ras pa­gul­dy­tas į Trau­ma­to­lo­gi­jos sky­rių.
Kaip pra­ne­ša po­li­ci­ja, abu vai­ruo­to­jai bu­vo blai­vūs, o jų mo­to­cik­lai tech­niš­kai ne­tvar­kin­gi, draus­ti pri­va­lo­muo­ju ci­vi­li­nės at­sa­ko­my­bės drau­di­mu.
Dėl eis­mo įvy­kio, ku­rio me­tu su­ža­lo­tas žmo­gus, pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Moto parašė:

    Iš kur ištraukete kad motociklai techniskai netvarkingi?

  2. ?? parašė:

    Suzuki motociklas buvo techniškai tvarkingas!!!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt