Su­si­dū­rė du au­to­mo­bi­liai, su­ža­lo­ta mo­te­ris

Parašė:  2018-08-03

Tel­šiuo­se, Luo­kės g., per ava­ri­ją ap­ga­din­ti du au­to­mo­bi­liai, su­ža­lo­ta pės­čio­ji at­si­dū­rė li­go­ni­nė­je.
Kaip pra­ne­ša po­li­ci­ja, lie­pos 31 d., apie 10.30 val., Šiau­lių ra­jo­no gy­ven­to­jas (gim. 1979 m.), vai­ruo­da­mas au­to­mo­bi­lį „Re­nault Mas­ter“, at­si­tren­kė į prieš pės­čių­jų pe­rė­ją su­sto­ju­sį au­to­mo­bi­lį „Su­zu­ki Al­to“, ku­rį vai­ra­vo tel­šiš­kė (gim. 1963 m.). Nuo smū­gio „Su­zu­ki Al­to“ bu­vo įstum­tas į pės­čių­jų pe­rė­ją, ku­ria tuo me­tu ėjo Tel­šių gy­ven­to­ja (gim. 1959 m.).
Pės­čio­ji tren­kė­si gal­va į ma­ši­nos prie­ki­nį stik­lą ir nu­griu­vo ant va­žiuo­ja­mo­sios ke­lio da­lies. Li­go­ni­nė­je nu­ken­tė­ju­sia­jai diag­no­zuo­ti gak­ti­kau­lio lū­žiai, ran­kos 2-ojo pirš­to at­vi­ras iš­ni­ri­mas, dau­gy­bi­niai kū­no su­ža­lo­ji­mai. Mo­te­ris gy­do­ma Trau­ma­to­lo­gi­jos sky­riu­je.
Pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl ke­lių trans­por­to eis­mo sau­gu­mo ar trans­por­to prie­mo­nių eksp­loa­ta­vi­mo tai­syk­lių pa­žei­di­mo. Kaip nu­sta­ty­ta, vai­ruo­to­jai bu­vo blai­vūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt