Iš pa­rei­gū­nės pa­grob­tas te­le­fo­nas. Įta­ria­ma­sis – už gro­tų

Parašė:  2018-10-05

Tel­šiuo­se – neei­li­nis nu­si­kal­ti­mas: pa­žįs­ta­mas vy­ras iš pa­rei­gū­nės ne tar­ny­bos me­tu atė­mė mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­ną su as­me­ni­ne in­for­ma­ci­ja.
Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ
Kaip pra­ne­šė po­li­ci­ja, rug­sė­jo 26 d., apie 18.15 val., Tel­šiuo­se, Kęs­tu­čio g., bū­nant au­to­mo­bi­ly­je, prie mo­ters (gim. 1988 m.) priė­jo pa­žįs­ta­mas vy­ras (gim. 1982 m.) ir at­vi­rai pa­vo­gė mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­ną „Hua­wei P20 Pro“. Pa­rei­gū­nė dir­ba Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Veik­los sky­riu­je.
Nu­ken­tė­ju­sia­jai pa­da­ry­ta 700 eu­rų tur­ti­nė ža­la. Dėl va­gys­tės pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
Apie šį in­ci­den­tą so­cia­li­nia­me tink­le „Fa­ce­book“ pa­skel­bė Po­li­ci­jos de­par­ta­men­to Imu­ni­te­to val­dy­bos va­do­vas Ela­nas Jab­lons­kas.
„Apie BMW mar­kės au­to­mo­bi­lius ir jų vai­ruo­to­jus yra daug le­gen­dų… Že­mai­čiai juos va­di­na „Bai­se Mond­rus Woks­va­gens“. Ta­čiau kai ku­rie nau­jos kar­tos X5 sa­vi­nin­kai yra dar įžū­les­ni… Va­kar (rug­sė­jo 26 d. – red. pa­st.) Tel­šių ap­skri­ty­je vie­nas iš to­kių as­me­nų pa­gro­bė mo­bi­laus ry­šio te­le­fo­ną iš po­li­ci­jos pa­rei­gū­nės (ne tar­ny­bos me­tu), ga­li­mai taip siek­da­mas pe­rim­ti ja­me esan­čią as­me­ni­nę in­for­ma­ci­ją. Į to­kį nu­si­kal­ti­mą, nu­kreip­tą prieš mū­sų ko­le­gą, bu­vo su­rea­guo­ta at­sa­kin­gai ir mi­nė­tas as­muo va­kar bu­vo su­lai­ky­tas gre­ti­mo­je ap­skri­ty­je, iš­lai­pin­tas iš pra­ban­gaus au­to­mo­bi­lio ir ke­lio­nę tę­sė kuk­les­niu mū­sų au­to­mo­bi­liu „Ško­da“… tie­siai į areš­ti­nę“, – so­cia­li­nia­me tink­le ra­šė E. Jab­lons­kas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt