„InMedica“ tapusioje „Telšių sveikatoje“ – nauji vėjai

Parašė:  2021-07-23

Liepos 1 dieną pasibaigus reorganizacijai „Telšių sveikata“ oficialiai tapo UAB „InMedica“ tinklo Telšių padaliniu.
„Tinklas „InMedica“ siekia pagerinti sveikatos paslaugų kokybę ir palengvinti jų prieinamumą. Stengiamės integruoti tik kituose padaliniuose pasiteisinusias strategijas, todėl su kiekviena naujai įsijungusia klinika sveikatos paslaugų teikimo gerinimas vyksta vis greičiau ir sklandžiau“, – teigė klinikų tinklo regiono vadovė Julita Valančauskytė.
Pasiteiravus, kokie darbai pradėti, klinikos atstovė atviravo, kad jau įrengti nauji kondicionieriai koridoriuose ir kai kuriuose kabinetuose, laukiama patalpų, kuriuose atliekamos intervencinės procedūros (tyrimų paėmimas, injekcijos, skiepai), atnaujinimo, pastatyti lengvai pasiekiami dezinfekciniai stovai. Esamiems ir būsimiems pacientams prisėsti bus naujos patogios kėdės, aplinką puoš augalai.
Su liepos mėnesiu prasidėjo ir visapusiškas telefono linijų atnaujinimas. Ir nors šiuo metu iki visiškos instaliacijos dar kyla trikdžių, žadamas ir kai kurių buvusių problemų sprendimas. „Pacientams, nutikus bėdai, nereikės keliolika kartų skambinti į gydytojo kabinetą, kol kas pakels ragelį. Užteks surinkti registratūros numerį vieną kartą, ir, esant užimtai linijai, įdiegta programa, fiksuojanti kiekvieną įeinantį skambutį, sudarys galimybę klinikos darbuotojoms pačioms pasiekti besikreipusius asmenis ir išspręsti jiems iškilusius klausimus. Ir, žinoma, atvykus į gydytojo apžiūrą, visas dėmesys bus sukoncentruotas į tuo metu esantį pacientą, o ne telefono skambučius“, – pokyčius vardijo regiono vadovė.
Liūdnesnė žinia „Telšių sveikatos“ pacientams: kliniką palieka savo vardą kruopščiu ir atsakingu darbu užsitarnavusi šeimos gydytoja Kamilė Paulauskaitė. Pasiteiravus „InMedicos“ regiono vadovės, kaip dėl to jaučiasi, liūdesio balse nebuvo girdėti: „Gydytoja „InMedicos“ nepalieka. Jungiasi prie mūsų kolektyvo kitame mieste. O „Telšių sveikatos“ pacientams turime ir gerų naujienų – prie kolektyvo jungiasi ir apylinkės pacientus perima nauja šeimos gydytoja, turinti patirties, grįžusi gyventi į šį miestą, Raimonda Virketienė. Gydytoja klinikoje taps ir vedėja, kuri padės dar sklandžiau vykti procesams. Net neabejojame, kad gydytoja, stojusi prie atsakingų pareigų vairo – kaip klinikos vedėja, ne tik bus kolektyvo ramstis, bet ir pateisins pacientų lūkesčius.“
Visa informacija apie kliniką ir registracija šiuo metu galima bendru telefonu +370 444 51 903. Anksčiau buvę kabinetų numeriai jau neaktyvūs. Nepavykus priskambinti, jums bus stengiamasi perskambinti per valandą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Pacientas parašė:

  Gaila, bet geri gydytojai neužsibūna Telšiuose. Niekas nenori gyventi provincijoje.

 2. Pacientas parašė:

  Kokia kokybe gerinsit? Jau mienuo laiko kaip laukiame skiepo!! Seniau per keles dienas pakviesdavo atvykti! Gėda!

 3. Už skaitmeninio ES covid parašė:

  vakcinacijos pažymėjimo atspausdinimą čia užsiprašė 9 eurų… Gal žurnalistai galėtų pasidomėti?

 4. Pacientas parašė:

  Liūdna, kad tokios jaunios ir profesionalios gydytojos neliko Telšiuose.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt