Didžiąją dalį kelionės išlaidų dengia Savivaldybė

Parašė:  2021-06-15

Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubui „Atletas“ skirta 1 700 Eur sportininkų kelionės į Brno miestą (Čekijos Respublika) išlaidoms apmokėti. Iš Telšių rajono į čempionatą vyksta 11 klubui priklausančių sportininkų ir 11 neįgaliuosius lydinčių šeimos narių.
Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubas „Atletas“ gegužės pabaigoje kreipėsi į Savivaldybės administraciją su prašymu pagal galimybes prisidėti prie klubo sportininkų ir jų šeimos narių išvykos į „European Youth Games for the Disabled“ (Europos neįgaliųjų jaunimo žaidynės) čempionatą, kuris vyks Brno mieste birželio 22–28 dienomis.
Kaip teigiama prašyme, neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ sportininkai 2016 m. jau yra dalyvavę šiose varžybose ir užėmė aukštas vietas plaukimo ir bočios rungtynėse. Būtent dėl to buvo gautas kvietimas ir į 2021 m. čempionatą, kuriame bus apmokėtas ir dalyvių pragyvenimas, ir maitinimas, ir starto mokesčiai.
Tačiau 50 vietų keleivinio autobuso nuoma, degalai, kelių mokesčiai sporto klubui kainuos 2 505 Eur. Esą sportininkų tėvų ir sporto klubo iniciatyva yra surinkta 800 Eur. Tad trūkstamomis lėšomis pagal galimybę paprašyta prisidėti Telšių rajono savivaldybės.
Birželio 2 dieną Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus pasirašė įsakymą, kuriuo minėto klubo išvykai paremti skirta 1 700 Eur. Taigi su jau surinktais 800 eurų visos keleiviniam transportui apmokėti reikalingos lėšos buvo surinktos.
Kadangi neįgaliųjų sporto klubas „Atletas“ apima visas Telšių regiono savivaldybes, pasidomėjome, kiek iš viso jam priklauso neįgalių Telšių rajono gyventojų, kiek iš jų vyks į čempionatą Brno mieste ir kokia dalis vykstančių į čempionatą yra jų šeimos nariai?


Ir retorinis klausimas: kodėl prie kelionės išlaidų neprisideda kitos regiono savivaldybės?
„Klubui iš viso priklauso 20 narių, iš jų į čempionatą vyksta vienuolika, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Vygantas Macevičius. – Į žaidynes Brno mieste, Čekijos Respublikoje, vyksta 11 lydinčiųjų – neįgalių sportininkų šeimos narių, kurie visi yra Telšių rajono gyventojai.“
Anot V. Macevičiaus, neįgaliųjų sporto klubo sportininkai treniruojasi Telšių Naujamiesčio mokyklos sporto salėje ir stadione, Telšių „Ateities“ progimnazijos baseino patalpose (baseino renovacijos laikotarpiu plaukimo treniruotės vyksta Mažeikių sporto mokyklos baseine), Telšių miesto centriniame stadione.
Klubo kultivuojamos sporto šakos: plaukimas, bočia, lengvoji atletika, asmeniniai krepšinio testai, asmeniniai futbolo testai, šokio (judesio) aerobika, dėlionės, smiginis.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt