Daugiabučių administravimo mokesčio didinimas – vėl politikų akiratyje
Telšių rajono savivaldybės taryba lapkričio 30-ąją vėl ketina svarstyti sprendimo projektą, kuriam pritarus daugiabučių namų gyventojams tektų šiek tiek daugiau...
