Rugpjūčio 23 dieną Vilniuje vykusiose TOPLYGOS 28-ojo turo rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Telšių „Džiugo“ sunkią traumą patyrė Telšių klubo gynėjas Bacary Sané.
Maždaug 69-ąją rungtynių minutę aikštės viduryje dėl aukštai skriejančio kamuolio kovojęs futbolininkas susidūrė su varžovu ir parkrito ant vejos. Pražanga šiame epizode nebuvo užfiksuota. Dėl patirtos traumos B. Sané netrukus buvo pakeistas.
Ligoninėje atlikti tyrimai parodė, kad žaidėjui skruostikaulis lūžo dviejose vietose. Rugpjūčio 24-ąją jam atlikta sudėtinga, apie tris valandas trukusi operacija. Jos metu padaryti trys pjūviai ir įstatytos penkios metalinės plokštelės.
Futbolo klubas „Džiugas“ pranešė, kad po operacijos futbolininko laukia ilgas sveikimo laikotarpis. Be futbolo B. Sané turės praleisti mažiausiai tris mėnesius, todėl šis sezonas jam jau baigtas.
Rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 2:0.
Parengta pagal FK „Džiugas“ ir TOPLYGOS inf.
