Vidimanto Domarko automobilis – vienas iš prabangiausių tarp apskrities viršininkų

Parašė:  2010-08-02

Telšių apskrities viršininko administracija nepasižymėjo kuklumu. Vidaus reikalų ministerija (VRM) praneša, kad du prabangiausi apskričių viršininkų automobiliai bus parduodami aukcione. Vienas jų – „Audi A6“ priklausė buvusiam Telšių apskrities viršininkui Vidimantui Domarkui.
Vidaus reikalų ministerijos (VRM) autoūkis artimiausiu metu skelbs aukcioną dviem automobiliams: „Audi A6“ ir „BMW 730“, kuriuos buvo įsigiję Telšių ir Alytaus apskričių viršininkai.
„Tai naujausi ir geriausios būklės automobiliai iš visose apskrityse turėto automobilių parko, – teigia vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. – Šios transporto priemonės yra pakankamai geros būklės, tačiau pasilikti jas autoūkyje ar perduoti naudotis tiems, kam atiduotos tam tikros apskričių viršininkų administracijų funkcijos, nėra ekonomiška.“
VRM duomenimis, Telšių apskrities viršininko automobilis „Audi A6“ (pagamintas 2004-aisiais) buvo įsigytas 2007 m.
Dabartinė šios mašinos likutinė vertė – 46 tūkst. 767 Lt 23 cnt.
Kukli kaina?
Telšių apskrities viršininko administracijos likvidatoriaus Vaclovo Vaičekausko teigimu, Telšių apskrities viršininko „Audi A6“ buvo įsigyta dar tada, kai apskrities viršininku buvo Romualdas Vasiliauskas. Esą tuomet buvo skelbtas konkursas, įmonės galėjo siūlyti tam tikros klasės automobilius.
Tačiau pirkinys, pašnekovo teigimu, nebuvo pavykęs – tik pasiėmus  automobilį reikėjo jį remontuoti.
Iš R. Vasiliausko mašiną perėmė V. Domarkas. Dabar Telšių apskrities viršininkus vėžinusi mašina puikuojasi VRM Autoūkio teritorijoje.
Tos pačios markės – „Audi A6“, automobiliu gatvėmis riedėjo ir Telšių apskrities viršininko pavaduotojas Jurgis Staševičius. Telšių apskrities viršininko administracijos likvidatoriaus teigimu, mašina buvo įsigyta „už labai jau kuklią kainą – vos 30–40 tūkst. Lt“. O ją esą pavyko įsigyti dėl  valdininkų taupumo! Pasak V. Vaičekausko, „ypač pigiai“ (28 tūkst. Lt už vieną mašiną) pavyko nusipirkti 6 „Hyundai Getz“, taigi liko pinigų ir pavaduotojo „Audi A6“.
Pats Telšių apskrities viršininko administracijos likvidatorius važinėjasi apynauju „VW Golf  V“ markės automobiliu.
Telšių apskrities viršininko administracija jau yra perdavusi 23 automobilius, dar 4 planuojama perduoti.
„Audi A6“, kuriuo važinėjosi Telšių apskrities viršininko pavaduotojas, bei greitosios medicinos pagalbos automobilis atiteko Telšių apskrities ligoninei.
Dalybos
Vienas iš „Hyundai Getz“ skirtas VšĮ Varnių regioniniam profesinio mokymo centrui, jis, V. Vaičekausko teigimu, bus naudojamas mokyti vairuoti. Šiai įstaigai skirtas ir „Audi 100“.
Dar vienas „Hyundai Getz“,   pašnekovo teigimu, skirtas Švietimo ir mokslo ministerijos atstovei Reginai Pocienei.
10 automobilių: trys „VW Passat“, „VW Sharan“, du „Audi A6“, „VW Golf“, du „Audi A4“ bei „Audi A6 Avant“ skirti Telšių, Plungės ir Rietavo bei Mažeikių žemėtvarkos skyriams.
Vienas „Hyundai Getz“ perduotas Telšių apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai, trys tokios pačios markės automobiliai bei „Opel Astra“ – Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos, sunkvežimiai „URAL–375“ bei „UAZ–452“ atiteko Kūno kultūros ir sporto departamentui.
Dar nenuspręsta, kam atiteks „VW Vento“, „Renault Traffic“, „Mitsubishi Pajero“ bei „Audi 100 C4“.
Iš viso dešimtyje apskričių viršininkų administracijų buvo 259 automobiliai. Iš jų 184 perduoti ministerijoms, savivaldybėms ar konkrečioms įstaigoms, kurios perėmė funkcijas iš apskričių viršininkų administracijų. Dar 75 automobiliai bus perduoti artimiausiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt