Viekšnaliuose įkurtuvės – atidarytas daugiafunkcis centras

Parašė:  2015-02-27

Penktadienį Viekšnaliuose, mokyklos pastate, atidarytas daugiafunkcis centras. Įkurtuvių juostelę perkirpo ir sveikinimo žodžius tarė šventėje dalyvavę Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, vicemeras Petras Kuizinas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Viekšnalių bendruomenės pirmininkė Sonata Butnorienė, Luokės seniūnijos seniūnas Česlovas Ubartas. Patalpas pašventino Luokės parapijos klebonas Virginijus Palionis. Simbolinį raktą pastato šeimininkams įteikė renovacijos darbus atlikusios bendrovės „Virdaleka“ atstovas Laimonas Dargis. Renovacija vykdyta iš Europos Sąjungos (442 tūkst. Eur / 1 527 tūkst. Lt) ir Telšių rajono savivaldybės (78 tūkst. Eur / 269 tūkst. Lt) lėšų. Bendra projekto vertė – 520 tūkst. Eur / 1 796 tūkst. Lt.

Tiek svečiai, tiek viekšnališkiai džiaugiasi, kad vietos bendruomenė turės reikalingas patalpas. Po vienu stogu įkurti Luokės gimnazijos pradinių klasių (1 ir 3–4) du komplektai, Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos padalinys, privatus bibliotekininkės Zosės Stasiulienės nuolat pildomas muziejus, Luokės seniūnijos kultūros centro padalinys, bendruomenės sporto salė, vaikų darželis, kuriame nuo rugsėjo 1 dienos planuojama atidaryti priešmokyklinio ugdymo grupę.

Kunigas V. Palionis neslėpė, kad buvo galvojančių, jog „Beibelis“ bus Dievo užmirštas kampelis ir pamažu sunyks, tačiau daugėja ženklų, įrodančių Viekšnalių stiprėjimą.
Bene svarbiausias veiksnys, tempiantis Viekšnalius žemyn, – itin prasta trijų kilometrų kelio atkarpa. Ją kaskart jau seniai keikia tiek vietiniai, tiek atvykstantieji į Viekšnalius. Važiuodami į renginį tikrai įsitikinome: duobė dengė duobę, o joje buvo dar maža duobutė! Atsakingi asmenys lyg susitarę tvirtina, jog tai tik laiko klausimas ir viekšnališkių automobiliai galės riedėti asfaltuota kelio danga.
Renginį vedė Luokės kultūros centro direktorė Marytė Beleckienė, muzikavo Luokės kultūros centro darbuotojos ir Juozas Miškinis, meniniu žodžiu susižavėjimą Viekšnaliais išreiškė aktorė Virginija Kochanskytė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt