Šventinis rytmetys „Masčio“ darželyje

Parašė:  2010-02-20

Gausus būrys vaikų su trispalvėmis vėliavėlėmis vasario 12-osios rytmetį rinkosi į salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Mažiesiems dar sunkiai suvokiami šie žodžiai, todėl paprastai sakome, jog švenčiame Lietuvos gimtadienį.
Šventė tradiciškai prasidėjo Lietuvos himnu, kuris pirmą kartą buvo sugiedotas 1905 m. Vilniuje.
Aš žinau,
Ne kartą man sakė mamaitė,
Kad čia – mūsų žemė,
O aš – lietuvaitė!..
Šiais J. Jonynaitės žodžiais mažoji Gritutė pradėjo vaikų programėlę. Skambėjo daug gražių žodžių, dainų, skirtų Lietuvai.
2010-ieji – jubiliejų metai:
* 20 m. po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo;
* 600 m. po Žalgirio mūšio, kada lietuviai, padedami lenkų, nugalėjo kryžiuočius;
* 750 m. po žemaičių pergalės prieš kryžiuočius (vokiečių ordiną);
* 50 metų MŪSŲ darželiui.
„Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“, – dainavo chorų šventės dalyviai. Per 50 metų užaugintas visas „miškas“ „ąžuoliukų“ ir „liepaičių“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt