„Tulpmedžio žydėjimo“ šventė Degaičiuose

Parašė:  2020-07-07

Birželio pabaigoje vyko Degaičių seniūnijos ir parapijos šventė „Tulpmedžio žydėjimas“.
Šventė prasidėjo žvejų varžybomis. Dalyvavo 13 dalyvių.
Tarp merginų ir moterų pirmąją vietą šiek tiek padedama šeimos laimėjo jauniausia dalyvė Urtė Vaitkevičiūtė (2,6 m., Telšiai), antrąją – Indrė Vaitkevičienė (Telšiai), trečiąją – Milena Keršytė (Degaičiai). Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Antanas Vaitkevičius (Telšiai, 112 vnt. ir didžiausias bendras svoris). Antrąją vietą užėmė ir didžiausią laimikį (770 g lynas) sužvejojo Juozapaitis, trečiąją vietą pelnė ir antrą didžiausią laimikį (650 g karosas) sugavo Rokas Kolyčius (Degaičiai).
Iš viso pagautos 376 žuvys. Laimėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir saldžiomis dovanomis.
Vyko moterų 3 x 3 ir vyrų 2 x 2 parko tinklinio ir krepšinio varžybos.
Parko tinklinio nugalėtojomis tapo šios moterų komandos: pirmoji vieta – „Mimoza“, antroji – „Ufo“, trečioji – „Rožinės“. Tarp vyrų pirmąją ir trečiąją vietas užėmė komandos iš Mažeikių, antrąją – viešvėniškiai.
Krepšinio prizines vietas pasidalijo „Siglita“ (pirmoji vieta), „Zgrebni“ (antroji vieta), „Mišrūnai“ (trečioji vieta).
Šventės dalyvius kvietė smagus pasibuvimas prie bendruomenės namų. Atidaryta lauko bibliotekėlė Degaičių parke. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Jolanta Sutkutė su Degaičių filialo vyr. bibliotekininke Aušra Ubartiene įteikė padėkos raštus ir simbolines dovanas ją padariusiems Albinui Rimkui ir Bronislovui Gaižauskui.
Vilija Jocienė ir kitos viešnios iš Kaunatavos bendruomenės pristatė ir kvietė degustuoti per 30 rūšių mėtų arbatų. Norintieji galėjo įsigyti mėtų uogienės, mėtų cukraus ir gražių rankdarbių.
Dainomis ir muzika džiugino meno kolektyvas „Dar pabūkim“ (vad. V. Varpiotas) iš Telšių.
Estradoje susirinkusiuosius pasveikino Degaičių seniūnas Leonidas Jegorovas, europarlamentaro Bronio Ropės atstovė Daiva Puplauskienė, LR Seimo narys Valentinas Bukauskas. Telšių rajono savivaldybės mero vardu sveikinimus ir dovanas perdavė Tarybos narys Sigitas Motuzas. Padėkota visiems šventės rėmėjams.
Koncertavo Nevarėnų kultūros centro kapela „Šmukšt“ (vad. I. Lukošius), Degaičių seniūnijos kapela „Grįžolė“ (vad. B.Gaižauskas), jaunasis atlikėjas Ignas Smilgevičius (Telšiai), lietuviškos popmuzikos atlikėjas Deividas Bastys (Jurbarkas) ir gyvos muzikos grupė „Optimistai“ (Luokės seniūnija).
Sekmadienį tikintieji buvo laukiami Degaičių Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčioje, tituliniuose atlaiduose. Jų metu buvo pašventinta įsigyta monstrancija, nauji arnotai. Šv. Mišias aukojo svečias iš Italijos kunigas Onorino Pistellato. Jam padėjo ir vertėjavo vienuolis salezietis Piercarlo Manzo. Kunigas Sigitas Grigas padėjo aukoti šv. Mišias ir dėkojo visiems, prisidedantiems prie bažnyčios gerovės kūrimo.
Po šv. Mišių bendruomenės namuose vyko agapė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt