TRMP: „Mes aktyvūs ir pasirengę naujai veiklai!“

Parašė:  2010-01-08

Praėjusiais metais TRMP (Telšių rajono moksleivių parlamentas) atnaujino savo veiklą ir subūrė naują komandą. Esame pasirengę dirbti ir siekiame, kad Telšių jaunimas būtų veiklus ir aktyvus. Tikimės, kad Telšių rajono mokiniai neliks abejingi mūsų organizuojamiems renginiams bei akcijoms ir noriai prisijungs prie mūsų veiklos, todėl siūlome susipažinti su TRMP iš arčiau.
– Taigi kas yra TRMP?
– TRMP (Telšių rajono moksleivių parlamentas) – mokinių savivaldos institucija, vienijanti Telšių rajono mokinius.
– Kokie yra TRMP tikslai?
– Padėti jaunimui keistis informacija, stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą, skatinti mokinių iniciatyvumą, savarankiškumą ir kūrybiškumą, dalyvavimą mokyklos savivaldoje, ugdyti pilietinį sąmoningumą.
TRMP veikla:
Atstovauja mokiniams, gina mokinių interesus valstybinėse institucijose, visuomeninėse organizacijose bei judėjimuose, organizuoja susirinkimus ir masinius renginius.
Mūsų komandą sudaro Telšių r. mokyklų atstovai ir prezidentai, kuriems ši veikla yra nauja, nes TRMP kurį laiką ne itin aktyviai dalyvavo Telšių jaunimo gyvenime. Pirmasis šiais mokslo metais TRMP suorganizuotas renginys – akcija „Nebūk tapkė – būk LYGIS“ – pavyko puikiai. Ši linksma akcija mokyklose buvo spalvinga, įdomi ir rudenišką dieną labai pakėlė nuotaiką. Prieš Kalėdas TRMP nariai lankė vaikus, turinčius negalią. Į artimiausius TRMP planus įtraukta ir „Mainų savaitė“, kurios metu Telšių mokyklos bendradarbiaus tarpusavyje ir mokiniai turės galimybę savaitę pasimokyti kitoje ugdymo įstaigoje.
Tikimės, kad mūsų vykdomi renginiai sulauks Jūsų susidomėjimo, ir esame pasirengę priimti Jūsų pastabas ir pagalbą. Jei turite idėjų ir minčių, kaip organizuoti renginius, jei norite mums padėti, galite prisijungti prie mūsų veiklos kaip savanoriai.
Stengsimės dėl Jūsų, nes mes norime, kad Telšių rajono jaunimas linksmai, prasmingai ir įdomiai leistų laiką.
Susitinkame kiekvieną antradienį, 16 val., Telšių Žemaitės gimnazijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt