Telšiuose žinomas verslininkas V. Masalskas įsidarbino muziejuje

Parašė:  2011-09-16

Telšių rajono savivaldybės Žemaičių muziejaus „Alka“ Etninės kultūros ir Žemaitijos kaimo skyriaus vedėjas Gediminas Šatkauskas liepos pabaigoje Telšiuose buvo užpultas ir sumuštas. Dėl patirtų sunkių traumų vedėjas iki šiol gydosi ligoninėje. Praėjus daugiau nei mėnesiui, nuo rugsėjo 1 d., jo pareigas laikinai pradėjo eiti vyr. muziejininkė Ingrida Vaitiekienė.
„Visi tikimės, kad G. Šatkauskas pasveiks ir grįš į darbą, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė laikinai Etninės kultūros ir Žemaitijos kaimo skyriaus vedėjos pareigas einanti moteris. – Vyksta didžiulės rekonstrukcijos Žemaitijos kaimo buities muziejuje, kuris greitai bus atidarytas. Laukia sunki užduotis – vystyti didžiulę veiklą.“
Savo ruožtu į I. Vaitiekienės – vyr. muziejininko – pareigas nuo rugsėjo 1 d. laikinai priimtas Darbo partijos Telšių filialo narys, gerai Telšiuose žinomas verslininkas Vytautas Masalskas. „Norint pradėti dirbti vyr. muziejininku, visų pirma, laukia užduotis – iškuopti visą purvą, kuris liko po statybininkų, – „Telšių ŽINIOMS“ komentavo V. Masalskas. – Ten dabar viskas sumesta: eksponatai ir kt. Reikia sutvarkyti patalpas, kuriose bus ekspozicijos. Aš pats nežinau, kiek šiose pareigose dirbsiu – gal pats išeisiu, nes yra niuansų, kurie man ne prie širdies. Tačiau pagal išsilavinimą – tai yra mano specialybė, nes aš esu istorikas.“
Kadangi vyr. muziejininko pareigybės nėra laisvos, konkurso skelbti laikinai priimant žmogų nereikėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt