Telšių rajono savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo metinė veiklos ataskaita

Parašė:  2020-07-03

2019-ieji buvo pereinamojo politinio rajono gyvenimo etapo metai. Kovo mėnesį vyko rinkimai, išrinkta nauja Savivaldybės taryba, kurioje daugiau kaip pusė Tarybos narių pirmąkart tapo tautos atstovais. Mero pareigas de jure pradėjau eiti nuo minėtųjų metų balandžio 18 dienos. Su naująja Taryba perėmėme jau suplanuotą biudžetą, praėjusios Tarybos priimtus sprendimus, padarytus ir nepadarytus darbus.
Kadangi rajono politiniame gyvenime nesu naujokas, man labai svarbi yra pradėtų darbų tąsa, tačiau matau ir tai, ką reikėtų daryti kitaip. Mano prioritetas pradėjus eiti mero pareigas buvo sustiprinti ryšius tarp mero institucijos, Savivaldybės tarybos ir Administracijos, kad visos šios institucijos dirbtų išvien keldamos ir įgyvendindamos bendrus tikslus, orientuotus į rajono žmonių gerovę. Pirmaisiais metais pernelyg daug laiko atėmė diskusijos formuojant valdančiąją koaliciją, mano ir Administracijos vadovų komandas, o naujai išrinkti Tarybos nariai turėjo įgusti dirbti komandoje. Negaliu teigti, kad per tuos kelis 2019 metų mėnesius pavyko padaryti viską, kas buvo sumanyta, bet šiandien aš dėkoju visiems, kurie darbais ir idėjomis prisidėjo prie bendrų siekių. Rajone vykstantys pokyčiai nėra vien tik Savivaldybės nuopelnas.
Ataskaita teikiama tokiu laikotarpiu, kai patyrėme dar vieną staiga užklupusį išbandymą (darbą karantino sąlygomis), kuris jau dabar įpareigoja priimti nestandartinius sprendimus, perplanuoti biudžetą ir veiklas, tiksliai nežinant, kaip ateityje keisis šalies finansinė situacija, kokios bus socialinės ir ekonominės šios nepaprastos padėties pasekmės. Tačiau visiškai aišku, kad tokia padėtis pareikalaus dar didesnio susitelkimo, visų mūsų gebėjimo dirbti kartu, ir, tikiuosi, dar labiau suvienys bei parodys mūsų komandos ir visos rajono bendruomenės tvarumą.
Ataskaitoje informaciją, rezultatus bei ateities tikslus siekėme pateikti struktūrizuotai, glaustai ir aiškiai. Joje – informacija apie skirtingas Savivaldybei svarbias sritis: projektinė veikla (sėkmingai įgyvendinome Varnių miesto viešųjų erdvių atnaujinimo projektą, sutvarkyta ir bendruomenės poreikiams pritaikyta Luokės miestelio viešoji infrastruktūra, rekonstruota Pramonės gatvė), sveikatos priežiūra (prisidėta prie branduolinio magnetinio rezonanso aparato įsigijimo – 40 tūkst. Eur, įgyvendinta 50 sveikatinimo projektų), socialinė sritis (2019 m. įsteigti du vaikų dienos centrai: Telšiuose ir Tryškiuose), sportas (šios veiklos projektams finansuoti skirta 37,1 tūkst. Eur), Tarybos ir komitetų veikla (naujosios kadencijos Savivaldybės taryba 2019 m. buvo sušaukta į 13 posėdžių, priimti 328 sprendimai), parama rajono verslui (2019 metais Smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programos skirstymo komisija paskirstė 65,9 tūkst. Eur programos lėšų 81 Telšių rajono paramos gavėjui) bei daugelis kitų sričių ir pasiektų rezultatų rajone.
Tai tik dalis informacijos, todėl išsamiai su patvirtinta ataskaita kviečiu susipažinti Savivaldybės interneto svetainėje www.telsiai.lt. O jeigu kyla klausimų, turite pastabų ar pasiūlymų – bendradarbiaukime ir bendraukime drauge kurdami visų mūsų namus – Telšių rajoną.
Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis GUSAROVAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Imantas parašė:

    Jam svarbi pradėtų darbų tąsa… Kokių darbų? Ar tų darbų, kuriuos darė Urbonas, Simanauskienė, Butkevičius, Anglickas ?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt