Telšiškiai – nuolatiniai konkurso „Dainų dainelė“ dalyviai

Parašė:  2012-03-15

Jau daug metų Telšių muzikos mokykla ruošia savo mokinius „Dainų dainelei“. Šiemet sėkmė lydėjo net du iš trijų mokytojos Violetos Udelcovienės paruoštų kolektyvų. Į 20-ąjį jubiliejų švenčiančią respublikinę „Dainų dainelę“, kuri kovo 17 dieną vyks Vilniuje, keliaus Telšių muzikos mokyklos vokalinis merginų ansamblis ir septynmetė Klaudija Hirzel.
Mokytoja V. Udelcovienė paklausta, kiek metų ruošia vaikus šiam konkursui, tikslaus skaičiaus nenurodė, nes jo net nepamenanti. Pedagogė tai daro kas dvejus metus nuo karjeros Telšių muzikos mokykloje pradžios. Nors ir susiduriama su begale sunkumų, ieškant lėšų vykti į „Dainų dainelę“, tačiau savo ir dainuojančių vaikų entuziazmas, meilė dainai ir Lietuvai padeda kilusius nesklandumus apeiti.
Telšių muzikos mokyklos direktorius Antanas Kontautas ir muzikos mokytoja pasidžiaugė, kad „Dainų dainelės“ konkursas vis dar gyvuoja. Nors jo šventiškumas su metais vis blėsta, tačiau lietuviškumas išlieka. Solistų atliekamų dainų repertuare, kaip ir prieš daugelį metų, privalo nuskambėti nors viena lietuvių liaudies daina.
Zoninio etapo laureačių merginų vokalinio ansamblio sudėtis keičiasi kasmet. Šiais metais kompozitoriaus B. Gorbulskio kūrinys „Vasaros šokis“, aranžuotas V. Udelcovienės ir D. Balčiūno, suskambės aštuoniais balsais, nuo sopranų iki altų. Į Vilnių keliauja 8 merginos: Emilija Ročiutė, Domantė Riškutė, Rovena Vaičkutė, Gabrielė Stancelytė, Agnė Andriuškaitė, Kamilė Žutautaitė, Rugilė Mikalčiutė ir Modesta Juškevičiūtė.
Mažoji solistė Klaudija Hirzel atliks kompozitoriaus A. Raudonikio kūrinį „Mano miestas“.
Telšių atstovėms „Dainų dainelėje“ akompanuos instrumentinė LRT grupė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt