Telšių miestas turi naują seniūną

Parašė:  2011-06-20

Penktadienį Telšių rajono savivaldybėje įvyko konkursas dėl Telšių miesto seniūno pareigų. Konkurse dalyvavo tik vienas kandidatas – Kazys Lečkauskas. Konkurentų neturėjęs telšiškis paskelbtas konkurso laimėtoju.
Praėjusiame „Telšių ŽINIŲ“ numeryje rašėme, kad varžytis konkurse dėl Telšių miesto seniūno pareigų ketino ir Faustas Meiženis. Šis telšiškis, įtardamas, kad konkurso nugalėtojas žinomas iš anksto, į penktadienį vykusį konkursą neatvyko.
K. Lečkauskas – vienintelis kandidatas, kuris varžėsi dėl seniūno posto. Iš abiejų egzamino dalių (testo ir egzamino žodžiu) K. Lečkauskas surinko 18 balų iš 20 galimų.
Kandidatą vertinusią komisiją sudarė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Gusarovas (pirmininkas), Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Edmundas Vaitkevičius, Finansų skyriaus vedėja Regina Radimonienė, Viešvėnų seniūnas Petras Varnelis, seniūnaičiai Valė Beržienė, Dovydas Česnauskis, Antanas Gaudiešius ir sekretorė Dalia Sapranavičienė.
Penktadienį, iš karto po konkurso, K. Lečkauskas „Telšių ŽINIOMS“ teigė negalįs pasakyti, ar džiaugiasi tapęs naujuoju Telšių miesto šeimininku: „Iš vienos pusės darbas man yra artimas ir atrodo suprantamas. Bet iš kitos pusės – jaučiu didelę atsakomybę, situacija po pastarųjų įvykių seniūnijoje gana komplikuota.“
Miesto seniūno pareigos K. Lečkauskui nėra svetimos: šias pareigas mažiau nei metus jis ėjo 2000-aisiais. Tuomet, kaip prisimena vyriškis, jam rūpėjo, kad Telšiuose augtų gėlės, kad būtų sutvarkyta akmeninė siena, kad kapinėse būtų vandens. Šios problemos, naujojo miesto seniūno teigimu, dabar išspręstos, tačiau yra naujų, kurioms reikia dėmesio.
Pastaruosius šešerius metus Darbo biržoje dirbęs K. Lečkauskas tikina, kad dirbant naujose pareigose vienas iš jo prioritetų bus tinkamai koordinuoti asmenų, kurie turi atlikti viešuosius darbus, veiklą. Dėmesį socialdemokratas ketina skirti ir kelių eismo problemoms.
„Kiekvienos miesto duobės dar nežinau, bet susipažinsiu. Aš dirbti nebijau – į darbą galiu atvykti ir 7 val. ryto“, – sako naujasis miesto seniūnas, atskleidęs, kad kasdien susiplanuoja savo darbotvarkę.
K. Lečkauskas yra Ryškėnų bendruomenės pirmininkas, Telšių rajono savivaldybės tarybos narys. Tarybos nario munduro dėl miesto seniūno posto jam teks atsisakyti.
Konkursas dėl Telšių miesto seniūno pareigų gali būti apskųstas per tris darbo dienas po jo įvykimo.
Skaitytojams primename, kad pilietinė organizacija „Nepartinis demokratinis judėjimas“ kreipėsi į Telšių rajono apylinkės prokuratūrą, prašydama sustabdyti konkursą ir atlikti tyrimą dėl galimo partijų slapto susitarimo iš anksto nustatant konkurso nugalėtoją. Kaip matome, konkursas įvyko.
K. Lečkauskas, kaip ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas bei meras Vytautas Kleiva yra valdančiosios koalicijos – socialdemokratų partijos – nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt