Savivaldybės tarnautojas po kivirčo savo namuose šovėsi į smilkinį

Parašė:  2009-09-25

Antradienio pavakarę Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas, žinomas visuomenės veikėjas, partijos Tvarka ir teisingumas narys Petras Martinaitis žengė dramatišką žingsnį – po kivirčo su žmona iš legaliai laikomo pistoleto šovė sau į smilkinį.
Pranešimą apie įvykį Bendrasis pagalbos centras gavo 17.49 val. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai sužeistąjį skubiai nugabeno į Telšių apskrities ligoninę. Apie pusę septynių vakaro komos būklės ištiktas politikas išvežtas į uostamiesčio ligoninę, po to perduotas į Kauno medikų rankas.
Ketvirtadienį gydytojai vis dar kovojo dėl P. Martinaičio gyvybės.
Nelaimės nejautė
P. Martinaitį pažįstantys kolegos, draugai sukrėsti – neva nebuvo nė menkiausio ženklo, pranašaujančio nelaimę. Esą Savivaldybės tarnautojas darbe problemų neturėjo, su niekuo nekonfliktavo, pasižymėjo draugiškumu, mokėjimu motyvuoti. Kai kurie kolegos neslėpė, jog P. Martinaitis pastaruoju metu po darbo nevengė stipriųjų gėrimų.
Kalbama, kad pakelti ranką prieš save Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas galėjo neatlaikęs nesantaikos šeimoje.
Kaip Telšių teisėsaugininkams teigė P. Martinaičio žmona Genovaitė Martinaitienė, tą vakarą namo grįžęs sutuoktinis kieme pradėjo ją stumdyti, kilo konfliktas.
Išgirdusi triukšmą, atskubėjo gretimame name gyvenanti kaimynė. Moterį pamatęs, P. Martinaitis nuskubėjo į namo palėpę ir jį pasivijusios kaimynės akivaizdoje legaliai laikomu pistoletu „Sig Sauer P 230 p“ šovė sau į smilkinį.
Tuo metu G. Martinaitienė buvo namo kieme.
Daroma prielaida, jog, keldamas prieš save ranką, Savivaldybės tarnautojas galėjo būti išgėręs.
P. Martinaičio namuose policija rado ir laikinai paėmė keturis legaliai laikomus šaunamuosius ginklus, kulkų.
Planavo savaitgalį
Tą lemtingą antradienį, apie 14 val., P. Martinaitis pietavo su savo draugu A. V. Abu vyrus sieja aistra medžioklei bei žvejybai.
A. V. pasakojo, jog tądien draugo elgesyje neįžvelgė jokių pokyčių, neišgirdo užuominų, kad kažkas yra negerai. Vyrai netgi planavo ateinantį savaitgalį – tarėsi vykti žvejoti, mat P. Martinaitis buvo išsinuomojęs ežerą.
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Adomas Žvirzdinas prisiminė, jog tą lemtingą dieną savo pavaduotoją paskutinį kartą matė apie 16.15 val. Tuo metu P. Martinaitis dar buvo savo kabinete.
Įrenginiai, žymintys, kokiu laiku Savivaldybės darbuotojai ateina į darbą ir kada išeina, užfiksavo, jog į darbą šis Savivaldybės tarnautojas atvyko 8 val. 20 min., iš darbo išėjo 16 val. 33 min. (pranešimas apie įvykį Bendrosios pagalbos centre užregistruotas 17.49 val.).
P. Martinaitis namo eidavo pėsčiomis arba leisdavosi pavežamas draugų, kolegų. Teisė vairuoti valdininkui buvo atimta – praėjusių metų lapkričio mėnesį policijos pareigūnai užfiksavo jį viršijantį greitį. Tuomet vyras atsisakė tikrintis girtumą.
P. Martinaitis šių metų birželio 29-ąją išėjo kasmetinių atostogų, tą pačią dieną susirgo, po ligos ir atostogų į darbą grįžo rugpjūčio 28-ąją.
2003 m. balandį P. Martinaitis buvo paskirtas Telšių r. savivaldybės administracijos direktoriumi, 2005 m. vasarą valdininkas buvo iš šių pareigų atleistas. Tuomet vėl grįžo į prieš tai eitas pareigas Telšių r. savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio ūkio skyriuje.
Gruodžio mėnesį gimęs penkiasdešimt septynerių metų valdininkas drauge su pedagoge žmona turi du suaugusius sūnus.
Dramatiško įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt