S. Bucevičius: „Dar neįvyko valdybos posėdis, o man jau sakoma, kad tu būsi atleistas“

Parašė:  2019-09-24

Penktadienį įvyko uždarosios akcinės bendrovės Telšių autobusų parko valdybos posėdis. Įmonės valdybos sudėtį papildė naujas narys – Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius. Pirmu klausimu A. Lukavičius buvo paskirtas eiti valdybos pirmininko pareigas, antru buvo svarstomas Sauliaus Bucevičiaus atšaukimas iš Telšių autobusų parko direktoriaus pareigų.
Antanas NEKRAŠIUS
„Buvo priimtas sprendimas nuo šiandien iš Telšių autobusų parko direktoriaus pareigų atšaukti S. Bucevičių, – „Telšių ŽINIAS“ informavo A. Lukavičius. – Valdybos netenkina direktoriaus veikla. Visų pirma S. Bucevičius taip ir nepateikė įmonės vizijų, kurias žadėjo pristatyti tiek valdybai, tiek Telšių rajono savivaldybės tarybos nariams, vos pradėjęs eiti įmonės vadovo pareigas.
Antra – keletą metų bendrovė ne tik kad nelaimi jokių pirkimų, bet ir nedalyvauja. Per mėnesį kartą išrašo Savivaldybei sąskaitą už nuostolingus maršrutus ir rodo, kad pelningai dirba. Kitaip tariant, yra žmogus – nėra rezultatų.“ Anot Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, laikinai Telšių autobusų parkui vadovauti pavesta bendrovės technikos direktoriui.
„Taip ir nepateikė valdyba man jokių motyvų, kodėl buvau nušalintas, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė S. Bucevičius. – Vieną dieną mano veiklą vertina „nedaug trūksta iki labai gerai“, kitą dieną net nediskutuodami balsuoja už atleidimą.“ Pasak iš pareigų atleisto Telšių autobusų parko direktoriaus, dieną prieš valdybos posėdį – ketvirtadienį – A. Lukavičius jam tiesiai šviesiai pasiūlęs iš pareigų išeiti savo noru. Nesutiko. Penktadienio rytą – prieš valdybos posėdį – sulaukė skambučio iš Savivaldybės buhalterijos: esą ruošk dokumentus, šiandien būsi atleistas. „Aš nesuprantu, kaip taip galima: dar neįvyko valdybos posėdis, o man jau sakoma, kad tu būsi atleistas. Žmogus, kuris posėdžio išvakarėse man primygtinai siūlo „savo noru“ išeiti iš darbo, pirmu klausimu paskiriamas valdybos pirmininku ir nenusišalina balsuodamas, nors jo pozicija jau buvo aiški. Jokių diskusijų, jokių klausimų dėl įmonės veiklos… – kalbėjo S. Bucevičius. – Kuo neįtikau – kad gyniau įmonės interesus: norėjau finansiškai sustiprinti bendrovę, atnaujinti autobusų parką, kad būtų pajėgi dalyvauti skelbiamuose pirkimuose. Dabar, kur Savivaldybė skelbė pirkimą, – su tokiomis sąlygomis įmonė būtų patyrusi 200 tūkst. Eur nuostolių! Tai ne mano, tai įmonės buhalterių, ekonomistų skaičiavimai!“
Buvęs UAB Telšių autobusų parko direktorius įsitikinęs, kad jo atleidimas – tai politinis sprendimas: „Taip įvardijo ir pats A. Lukavičius mūsų susitikimo ketvirtadienį metu. Esą buvo priimtas bendras politikų sprendimas mane nušalinti iš pareigų. Bet ar jie nesupranta, kad ateis laikas, kai, pasikeitus valdžiai, jų „pastatytą“ direktorių irgi taip atleis? Niekam neįdomus įmonės stabilumas.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Tai parašė:

    Matomai kažkam darbo vietos prireikė. Įtariu net kam. Visi konkursai taip laimimi.

  2. Telšiai parašė:

    Nekeista,kad jokių darbo rezultatų, juk iki seimo nešiojo stikliukus pijokams–barmenas.Kokia jo specialybė ,kada ją igijo neaišku…..

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt