Per aud­rą nu­vir­tęs me­dis pa­sto­jo ke­lią sen­jo­rui

Parašė:  2020-03-24

Ko­vo 13-ąją praū­žu­si aud­ra pri­da­rė daug nuo­sto­lių – jos pa­da­ri­niai Tel­šių mies­te ir ra­jo­ne ša­li­na­mi iki pat šiol. Neiš­veng­ta ir ne­lai­min­gų at­si­ti­ki­mų dėl nu­vir­tu­sių me­džių. Praė­ju­sį ket­vir­ta­die­nį au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je prie Il­gės eže­ro į nu­griu­vu­sią eg­lę įva­žia­vo sen­jo­ro vai­ruo­ja­mas au­to­mo­bi­lis.
Mo­ni­ka GIRD­VAI­NĖ
Kaip pra­ne­ša Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sia­sis po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas, ko­vo 19 d., apie 16.36 val., prie Il­gės eže­ro, pir­mo­je aikš­te­lė­je, į nu­vir­tu­sį me­dį įva­žia­vo au­to­mo­bi­lis „Toyo­ta Co­rol­la Ver­so“. Ma­ši­ną vai­ra­vo blai­vus, tu­rin­tis tei­sę vai­ruo­ti 1939 m. gi­męs vy­ras. Įvy­kio me­tu žmo­nės ne­nu­ken­tė­jo. Smar­kiai ap­ga­din­tas au­to­mo­bi­lis. Jį vai­ra­vęs se­no­lis po grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos me­di­kų ap­žiū­ros iš­leis­tas gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.
Tel­šiš­kiai ste­bi­si, ko­dėl, praė­jus be­veik sa­vai­tei po aud­ros, da­lis me­džio te­be­bu­vo ant va­žiuo­ja­mo­sios ke­lio da­lies.
Vals­ty­bi­nių miš­kų urė­di­jos Tel­šių re­gio­ni­nio pa­da­li­nio Tel­šių gi­ri­nin­ki­jos gi­ri­nin­kas Egi­di­jus Kęs­mi­nas „Tel­šių ŽI­NIOMS“ ko­men­ta­vo, kad įva­žia­vi­mas į aikš­te­lę prie Il­gės eže­ro bu­vo at­va­ly­tas dar ki­tą die­ną po aud­ros. Da­lis me­džio pa­trauk­ta į šo­ną, o li­ku­si da­lis pa­žy­mė­ta spe­cia­liais da­žais. Vi­są me­dį pla­nuo­ta pa­ša­lin­ti atei­nan­čio­mis sa­vai­tė­mis. Mat po aud­ros me­džiai iš­var­ty­ti daug kur, tad ope­ra­ty­viai juos vi­sus pa­ša­lin­ti nė­ra ga­li­my­bių. Be to, bū­ti­na lai­ky­tis nu­ro­dy­tų rei­ka­la­vi­mų.
„Iš sa­vo pu­sės iš kar­to po aud­ros pa­da­rė­me vis­ką, ką tu­rė­jo­me. Pra­va­žia­vi­mas bu­vo pa­da­ry­tas, o ki­tiems dar­bams rei­ka­lin­gi lei­di­mai. Ten žmo­nės va­žia­vo vi­są sa­vai­tę ir jo­kių pro­ble­mų ne­bu­vo, nie­kam tas me­dis neužk­liu­vo“, – kal­bė­jo E. Kęs­mi­nas.
Ne­lai­mės die­ną ant va­žiuo­ja­mo­sios ke­lio da­lies pa­svi­ru­sius me­džius nu­pjo­vė ir į šo­ną pa­trau­kė Tel­šių prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos ug­nia­ge­siai gel­bė­to­jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Aletrikas parašė:

  ten aklas galejo to medzio nematyti o tokiems varuotoju pazymejimai neisduodami

 2. Anonimas parašė:

  Nesmerkite vairuotojo, nupjovė ir paliko.Ar šitaip dirbami darbai tokioje judrioje vietoje poilsiautojų…O kur dar viena nuotrauka, kur tik pasukus nuo plento medis užgriuvęs ant kelio stovėjo.Kokia grėsmė buvo po juom pravažiuoti.Tiktai vakar buvo nupjautas ir numestas….Šitaip darbuojasi ponas E.Kęsminas.Miške koronavirusas nepuola, nebijokite.

 3. Dviratininkas parašė:

  Tokiems vairuotojams tik prie šilto pečiaus sėdėti…

 4. Vitoldas parašė:

  Tas anonomas pats ponas garbaus amziaus. Jau tiel bedu prisidares ponas zulkus

 5. Rička parašė:

  Tyliai būkite ‘senjorai’. I miška ne kojos. Mes jūsų „bijom“ Tuo labiau su mašina.

 6. Vidas parašė:

  Na tikrai keista, kad imanoma nepastebeti tokio medzio. Suprantu, jei vaziuojant jis kristu, tuomet taip, isvengti neimanoma. Si audra pridare daugybe nuostoliu visoje salyje. Kiek zmoniu ne tik patyre nuostolius, bet ir liko be elektros ne viena diena. Na, ir isitikinau, jog vasara pirktas elektros generatorius i sodyba https://technobaltic.lt/lt/produktai/elektros-generatoriai/ yra tikrai naudingas daiktas. Juk butu ir saldytuvas ir saliklis per tas tris dienas neveike, ne tik be sviesos butume gyvene.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt