Pagerbti kriminalinės policijos pareigūnai

Parašė:  2010-11-04

„Kriminalistai, sekliai, nematomo fronto kariai, sveikinu jūsų profesinės dienos proga“, – šiais žodžiais šventinį praėjusios savaitės rytą pradėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.
Nepaneigsi, kad prisistatant ištarti žodžiai „kriminalinė policija“ kiekvienam žmogui sukelia tam tikras stiprias emocijas – nerimą, nežinomybę, baimę, nuostabą, atsargumo jausmą ir, be abejo, pagarbą atvykusiam pareigūnui. „Jūs pirmieji turite pranešti apie artimą žmogų ištikusią nelaimę ar sulaikyti įtariamąjį, padarius nusikaltimą asmenį. Tam reikia stiprios savitvardos. Linkiu, kuo mažiau nusikaltėlių, kuo mažiau pasalų ir kuo dažniau būti su savo šeimų nariais. Bet apie tai, kol kas, galime tik pasvajoti“, – su nuoširdžia šypsena kalbėjo A. Motuzas.
Kriminalinę policiją kuruojantis A. Motuzo pavaduotojas Linas Špakauskas taip pat tarė sveikinimo žodį: „Ačiū už gerą darbą. Sveikinu visus kolegas ir jų šeimų narius mūsų profesinės šventės proga. Be artimųjų palaikymo ir supratimo mūsų darbas gal ir nebūtų toks sėkmingas.“
Lietuvos policijos generalinis komisaras už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus, stiprinant teisėtvarką, ir Kriminalinės policijos dienos proga trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanojo Telšių aps. VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus Smurtinių nusikaltimų tyrimo poskyrio tyrėją inspektorę Violetą Vaištarienę.
Telšių apskrities VPK viršininko įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus, stiprinant teisėtvarką, ir Kriminalinės policijos dienos proga apdovanojo šiuos Telšių apskrities VPK pareigūnus: antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ – Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininką, komisarą Deividą Adomavičių, Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio vyresnįjį tyrėją, komisarą inspektorių Gintautą Naglisą, trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ – Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininką, komisarą inspektorių Imantą Motiejūną, Nusikaltimų tyrimo skyriaus Asmenų paieškos grupės tyrėją, inspektorių Vaidą Vitartą.
Trys kalendorinės dienos papildomų mokamų atostogų suteiktos šiems Telšių apskrities VPK darbuotojams: Romui Kiškėkui, Algiui Norkui, Artūrui Vaištarui, Giedriui Gabaliui ir Tomui Ruchtinui. Tarnybinę nuobaudą panaikino Nusikaltimų tyrimo skyriaus Nusikaltimų nuosavybei tyrimo poskyrio tyrėjui, inspektoriui Arūnui Mackevičiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt