Norime būti saugūs

Parašė:  2013-10-17
Ryškėnų pradinėje mokykloje organizuotas saugaus eismo renginys „Aš ir saugus eismas“.

Krepšinio aikštelėje vaikai su mokytojomis ir auklėtojomis sutiko renginio svečius: Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Telšių AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės vyr. specialistę Neringą Novikovą, apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėją Saulių Dargį, Kelių policijos patrulius Dainių Stankevičių bei Paulių Zarembą. Į renginį atvyko ir VĮ „Telšių regiono keliai“ Saugaus eismo skyriaus inžinierius Vytautas Mikuta.
Svečiai domėjosi jaunųjų ryškėniškių ir Lauko Sodos skyriaus pradinukų žiniomis apie saugų eismą bei Kelių eismo taisykles. Dauguma atsakymų buvo teisingi. Vaikams leista apžiūrėti policijos darbuotojų tarnybinius automobilius, į juos atsisėsti. Po to visi rinkosi piešiniais saugaus eismo tematika papuoštoje salėje, šoko, dainavo, deklamavo posmus apie saugų eismą, o Lauko Sodos skyriaus mokiniai suvaidino pasakaitę.
Su mažaisiais bendravo jų mylimiausias Amsis, kuris atsivežė daug gražių Telšių AVPK dovanų. V. Mikuta kiekvienam renginio dalyviui dovanojo po spalvingą atšvaitą, saugaus eismo taisykles, o kiekvienai klasei – po ūgio matuoklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Nadaa parašė:

    Diskusijos šia tema IMHO beprasmiškos, nes nei aš tave įtikinėti kuo nors ruošiuos, nei tu mane kuo nors įtikinsi. Va payzvdžiui diskusija, kokia visdėlto turėtų būti optimali ir tinkama gyventi žmonėms architektūra Veneros pelkėse, mane domintų kur kas labiau Arba kaipgi visdėlto iškelti erdvėlaivį į orbitą, jei neturi antigravitacinio medžio?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt