Meras rengia susitikimus su dvasininkais

Parašė:  2019-06-14

Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas su patarėju Česlovu Ubartu rengia susitikimus su vietos bendruomenių atstovais, tarp kurių – ir geriausiai žmonių problemas žinantys dvasininkai. Šį kartą aplankytas Luokės parapijos klebonas Virginijus Palionis, su dvasininku aptartos vietos gyventojų problemos ir lūkesčiai, atlikti bei būsimi darbai.
Meras K. Gusarovas dvasininkui įteikė Žemaitijos vėliavą – ji šiais, simboliniais Žemaitijos metais, turėtų plevėsuoti kiekviename miestelyje.
Susitikimo metu taip pat aptarta Savivaldybės skiriama parama parapijoms: Telšių rajono savivaldybė pagal galimybes stengiasi lėšomis prisidėti prie jų remonto. Iš skiriamo finansavimo bažnyčios gali atlikti tik dalį būtinų darbų, nes poreikis yra didesnis nei savivaldybės finansinės galimybės, tačiau viliamės, kad pamažu, bendromis Savivaldybės, dvasininkų ir visų tikinčiųjų pastangomis sutvarkysime visas bažnyčias. Lėšos parapijoms paskiriamos pagal parapijų klebonų prašymus. Lėšas skirsto komisija, dalyvaujant Telšių vyskupijos atstovui.
Šiais metais lėšų Telšių rajono savivaldybė skyrė šioms parapijoms: 5 000 Eur Upynos Šv. Jono Labdario parapijai, 3 000 Eur Žarėnų Šv. Vysk. Stanislovo parapijai, 2 000 Eur Telšių Šv. Antano Paduviečio parapijai, 5 000 Eur Telšių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijai.
1 300 Eur šiemet skirta Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijai, 6 600 Eur – Varnių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus parapijai, Žemaičių vyskupų Simono Mykolo Giedraičio ir Juozapavo Arnulfo Giedraičio balzamuotų palaikų konservavimo ir tvarkymo darbams.
Meras Kęstutis Gusarovas artimiausiu metu susitiks ir su kitų parapijų klebonais.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Sandra parašė:

    Mers yr sventasis ans visems algas pakels ir pensijas padidins nes ir dievs anam dabar prades padet nors ir kiti saka kad ans is komunistu partijas bet kunigai su komunistais nesusitink ir dievs merui palaiminima dabar dave visi uz gereuse mera pasaulije.

  2. jurgis parašė:

    Šetonas visur slankioja.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt