Marijampolėje per gaisrą žuvo 17 metų telšiškis

Parašė:  2011-08-18

Praėjusį ketvirtadienį AB „Marijampolės pieno konservai“ kilusiame gaisre žuvo septyniolikmetis Telšių miesto gyventojas Žygimantas Bedaugis. Vaikinas dirbo Telšių IĮ „Temidė“.
Gaisro metu taip pat žuvo minėtos įmonės darbuotojas iš Marijampolės rajono, sužalojimų patyrė du telšiškiai.

Pranešimą apie Marijampolėje, AB „Marijampolės pieno konservai“, kilusį gaisrą ugniagesiai gavo 10.17 val.
Pranešama, kad gaisras kilo remontuojamoje šaldymo kameroje.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 10.26 val. gelbėtojai pradėjo pastate likusių asmenų paiešką. 11.42 val. patalpose buvo rastas septyniolikmetis telšiškis, po septyniolikos minučių diagnozuota jo mirtis.
12.14 val. patalpose surastas 1963 m. gimęs marijampolietis, 12.48 val. konstatuota jo mirtis.
Gaisro metu nukentėjo dar du piliečiai: 1990 m. ir 1954 m. gimę telšiškiai.
Žuvusieji ir nukentėjusieji dirbo Telšių individualioje įmonėje „Temidė“. Šios bendrovės vadovas Arvydas Višinskis tragediją pavadino protu nesuvokiama. Verslininkas pasakoja, kad gaisras kilo kitoje patalpoje, nei dirbo jo įmonės darbuotojai, tačiau labai greitai plito dūmai.
Apie žuvusius įmonės darbuotojus A. Višinskis atsiliepė pačiais gražiausiais žodžiais. „Iš tūkstančio tik vienas vaikas toks, koks buvo Žygimantas. Jis dirbdavo su malonumu, į darbą atvažiuodavo su šypsena…“, – sunkiai rinko žodžius verslininkas. Žuvęs vaikinas įmonėje dirbo tik vasaros atostogų metu, įmonės vadovo teigimu, tragedijos dieną iš patalpų nešė lauk statybines atliekas.
Žuvusį Marijampolės rajono gyventoją verslininkas taip pat apibūdino kaip gerą darbuotoją. Vyriškis esą pusantrų metų intensyviai ieškojo darbo, įdarbintas telšiškio įmonėje, džiaugėsi, kalbėjo, kad su žemaičiais visur važiuos dirbti.
„Šis įvykis paliko man randą visam gyvenimui…“ – kalbėjo IĮ „Temidė“ vadovas. Verslininkas, anksčiau vadovavęs bendrovei „Viginsta“, su tokia nelaime darbe susidūrė pirmą kartą. Tragedijos dieną V. Višinskis buvo Telšiuose, sužinojęs, kad pilnose dūmų patalpose liko jo darbuotojai, kas kelias minutes skambino, norėdamas sužinoti, ar jie rasti, tačiau atsakymas būdavo neigiamas.
Apgailestaudamas dėl darbuotojų mirčių A. Višinskis negailėjo kritikos gelbėtojams: „Esu šokiruotas. Atvažiavo 7 gelbėtojai, jiems buvo nurodyta tiksli vieta, kur yra likę žmonės, tačiau paieška užtruko vos ne dvi valandas. Gelbėtojai klausinėjo, kokie pastate likusių darbuotojų vardai, pavardės, tarytum radę žmogų ne tuo vardu ir pavarde jį paliktų.“
Žuvusiam Ž. Bedaugiui liepos 8 dieną sukako 17 metų. Vaikinas Telšių „Germanto“ vidurinėje mokykloje šiemet baigė 10 klasių, buvo mokytojos Vidos Levanauskienės auklėtinis.
Prieš keletą metų Vilniuje esančiame daugiabutyje kilusiame gaisre taip pat žuvo du „Germanto“ vidurinę mokyklą baigę telšiškiai.
Ž. Bedaugis nuo rudens mokslus turėjo tęsti „Džiugo“ vidurinėje mokykloje.
Tragedijos dieną Marijampolėje dirbo šeši IĮ „Temidė“ darbuotojai: 5 telšiškiai ir žuvęs marijampolietis. Du telšiškiai gaisro metu patyrė nesunkius sužalojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt