Kviečiamos vienytis daugiausiai mandatų gavusios partijos

Parašė:  2019-05-31

2019 m. savivaldybių tarybų rinkimuose labiausiai rajono gyventojų palaikymo sulaukė ir daugiausiai mandatų Telšių rajono savivaldybės taryboje gavo trys partijos – Lietuvos socialdemokratų partija (6 mandatus), Darbo partija (5 mandatus) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (4 mandatus). Anot Telšių rajono savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo, būtent tos politinės jėgos, kurios sulaukė didžiausio rajono gyventojų pasitikėjimo, ir turi formuoti valdančiąją daugumą Taryboje.
Šią savaitę Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas daugiausiai mandatų Taryboje gavusioms partijoms išsiuntė kvietimą formuoti bendrą valdančiąją. „2019 m. Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimai parodė, kad mūsų rajono žmonės labiausiai pasitiki ir rajono valdymą nori patikėti Lietuvos socialdemokratų partijai, Darbo partijai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė K. Gusarovas. – Gyventojų išreikštas pasitikėjimas rinkimuose mane, kaip tiesiogiai išrinktą merą, įpareigoja atstovauti visiems žmonėms ir dirbti taip, kad rajonas augtų, stiprėtų, o jo gyventojai pasitikėtų vietos valdžia ir jaustų, kad jų nuomonė ir interesai yra deramai atstovaujami. Kaip žmogus ir rajono meras noriu vienyti ir jungti jėgas, noriu, kad išrinkti valdžios atstovai dirbtų kartu dėl rajono ir kiekvieno jame gyvenančio, šeimą ir ateitį kuriančio žmogaus. Todėl pakviečiau didžiausią pasitikėjimą gavusias politines partijas ir jų išrinktus Tarybos narius dirbti kartu, siekti bendrų tikslų ir, svarbiausia, maksimaliai atstovauti ir ginti kiekvieną rajono gyventoją.“
K. Gusarovas vylėsi, jog dėl bendros valdančiosios daugumos Taryboje – socialdemokratams, „darbiečiams“ ir „valstiečiams“ – galiausiai pavyks susitarti: „Vieningai ir kartu sutelkę jėgas galėsime pasiekti daug daugiau, bet svarbiausia – pateisinsime Telšių rajono gyventojų lūkesčius.“
Darbo partijos Telšių skyriaus pirmininkas Valentinas Bukauskas teigė sulaukęs tokio mero pasiūlymo. „Pirmadienį buvome susitikę. Kalbėjomės, – „Telšių ŽINIOMS“ sakė V. Bukauskas. – Gavome kvietimą – duosime ir atsakymą. Deja, nieko konkretaus jums atsakyti šiandien negaliu. Penktadienį rinksis Darbo partijos Telšių skyriaus taryba, kuri ir priims sprendimą.“
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių skyrius šį penktadienį taip pat planuoja šaukti partijos tarybos posėdį. Tačiau klausimas dėl naujos valdančiosios daugumos formavimo su Darbo partija ir Lietuvos socialdemokratais, anot Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių skyriaus pirmininkės Vilmos Rumšienės, nebus esminis: „Mes turime daug kitų klausimų, kuriuos anksčiau buvome suplanavę svarstyti. Aš tik perduosiu mero siūlymą partijos tarybai. O ten jau bus matyti. Galiu pasakyti tiek, kad šiandien (ketvirtadienio ryte, – red.) turime tvirtą keturiolikos Tarybos narių valdančiąją daugumą“, – teigė V. Rumšienė.
Šiuo metu valdančiąja Telšių rajono savivaldybės tarybos dauguma yra pasiskelbusios keturios partijos (Darbo partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, partija „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) ir visuomeninis rinkimų komitetas „Mūsų Telšiai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Sandra parašė:

  Vel polat keip vilkai ant katino meras gereuse kas telsem galejo nutigti ir darbo vetos bus sukurtos melejonams letuvos giventoju ir visoke sveicarai vazos i telsus ant uzdarbeus nes tik soseldemokratai letuva nuves i svesu ritoju o meras buvo mano klasokas ir as ji labai artimai pazistu o visi pavidolei usiceupkit.

 2. Saulė parašė:

  Nu taip ir turi būti, kad daugiausiai balsų gavusios partijos formuoja daugumą. O dabar kas yra. Virėja, gavusi mandatą, klykia kaip išprotėjusi. Jai neįdomi žmonių nuomonę, kurią bandė perduoti Iniciatyvinės grupės atstovas. Tiesiog baisu žiūrėti. Labai įtakinga pasidarė, nors gavo mažiausiai mandatų. Bet, kaip kažkada Leninas sakė, kiekviena virėja gali valdyti šalį. Pasirodo, jog taip

 3. Vaidas to Saule parašė:

  O Gusarovas jauciu, politikos mokslu profesorius, genijus ir visa kita viename? Su virejais jis nieko bendro neturi ir isvis – juks prasciokai is kelio…..

 4. Pritariu Saulei parašė:

  Nemalonu buvo, stebint Tarybos posėdį, mažiausiai gavusi balsų, o komentuoja, kaip visažinė prie upelio. Toks negerbimas kito žmogaus, kad trūksta žodžių. Mano nuomonė, koliciją turi formuoti daugumą galę mandatų, o ne vienetai. Todėl ir reiškiasi, kaip svarbiausi Taryboje…Labai būtų malonų, kad vyktu sutarimas ir dirbama rajono žmonių labui, o ne dėl kėdžių draskytis.

 5. Vaidas parašė:

  Proletariatui priminsiu – zdes ne sovetskii sojuz, o demokratija. Demokratijoje sprendzia dauguma, o dauguma ne proletariato puseje, siuo atveju. Va pas Valodia, tai jis vienas nusprendzia, tai ruseliai ir ciulpia ……..nyksti. Aisku jus to paties noretumet, bet cia nepaeis, su tuom jus ir sveikinu…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt