Kotryna – „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“

Parašė:  2009-10-16

Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos aštuntokę Kotryną Mockaitytę daugelis telšiškių pažįsta iš žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kur drąsi žemaitė, nepabijojusi kitų lyderių, užėmė 2-ąją vietą pusfinalyje ir pateko į didįjį aštuntokų finalą.
Kotryna turi gražų graikų kilmės vardą, kuris reiškia „tyras, švarus“. Tokia ir yra ši mergina. Tik reikėtų pridurti: tai – ypatingo darbštumo ir atkaklumo pavyzdys mums visiems.
K. Mockaitytė „Džiugo“ vid. m-kloje – nuo 1-os klasės, kur ją mokė Teresė Žulkutė. Mokytoja suteikė Kotrynai ne tik didžiulį žinių bagažą, bet ir išmokė atkakliai dirbti ir pasiekti savo tikslą.
O ir pati Kotryna laiko veltui nešvaisto: lankė muzikos mokyklą (grojo fleita ir fortepijonu), dabar yra dailės mokyklos trečiokė. Beje, ji jau spėjo sudalyvauti 4 dailės parodose!
„Džiugo“ mokykloje merginai puikiai sekasi – nuo 1-os klasės yra pirmūnė. Kotryna džiaugiasi mokykla, kurioje dirba daug gerų pedagogų, mokosi daug gabių ir protingų vaikų. Moksleivė labiausiai vertina draugiškus, nepaviršutiniškus ir skaitančius žmones. Tokios ir yra jos geriausios draugės – Vaida ir Greta, su kuriomis ji bendrauja jau gana seniai.
Kotryna laisvalaikiu mėgsta skaityti fantastinę literatūrą, užsiimti rankdarbiais: siuvinėjimu, karoliukų vėrimu, veltinių papuošalų darymu.
Merginos gyvenimo credo – gyventi su energija, entuziazmu ir įsijautimu. Paprašyta apibūdinti savo šeimos narius 3 žodžiais, ji atsakė šitaip: brolis Povilas – išdykęs, aktyvus, dinamiškas; mama Rimantė – kūrybinga, darbšti, aktyvi; tėtis Vytautas – meniškas, stiprus, tvarkingas.
Tokio Kotrynos mąstymo šaknys – šeimos genuose. Mockaičiai yra vyskupo M. Valančiaus giminaičiai, o giminėje iš mamos pusės irgi yra daug įžymių žmonių: J. Biliūnas, K. Korsakas, V. Čepinskis… Gal todėl ir Kotrynai patinka save išbandyti įvairiose srityse. Mėgstamiausios pamokos yra biologija, istorija, geografija, nemėgstamų dalykų mergina teigė neturinti. Ateityje ji save mato bendrosios praktikos gydytoja.
Kotryna siūlo visiems išbandyti sėkmę dalyvaujant „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“. Pati Kotryna yra nusiteikusi kitais metais vėl dalyvauti projekte ir patekti į finalą.
Kai prasideda tavo gyvenimas, rankose turi mažą lagaminą. Bėga metai, ir tavo bagažas vis auga… Kotrynai linkiu patirti tikrąją gyvenimo laimę… Visur, ne tik žaidimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt