Ūkiškumo pamokos rajono valdžiai

Parašė:  2011-09-13

Telšiškio akis jau priprato prie nuolatinių remontų mieste. Žemaitijos sostinė knibžda nuo įvairiausios technikos ir plušančių darbininkų: rekonstruojamas stadionas, tvarkoma Masčio ežero pakrantė, Plungės, Baltijos, Žemaitės bei kt. gatvėse klojamas naujas asfaltas ir pan. Tačiau gyventojus neramina atliktų darbų kokybė ir neūkiškas požiūris.
Pelkė
Žemaitės g. 53 namo gyventojams naujai išasfaltuota gatvė sukėlė problemų. Čia gyvenanti Virginija pyksta, nes prie įvažiavimo į kiemą ant gatvės nuolat telkšo didžiulė bala.
„Kai tik palyja, visas vanduo nuo gatvės subėga prie įvažiavimo į mūsų kiemą. Nubėgti jam nėra kur, mat kanalizacija palikta šiek tiek aukščiau. Aš asfaltavimo darbų tikrai neišmanau, bet jau iš kelinto žmogaus girdžiu, kad ši dauba – tai kelininkų paliktas brokas“, – kalbėjo moteris.
Kartu su Virginija 53 name gyvena ir senyvo amžiaus moteriškė. Pastaroji ypač sunkiai vaikščioja – į kiemą vos išeina. Ligotai telšiškei tenka gana dažnai važiuoti pas gydytojus. Kadangi pavežėti nėra kam, moteriškė naudojasi taksi firmų paslaugomis. Taksi vairuotojai atvykę stabteli tiesiai prie vartelių, kad klientui būtų kuo patogiau – nereikėtų toli eiti. „Senolė, norėdama įlipti į automobilį, turi peržengti didžiausią pelkę“, – guodėsi Virginija.
Apie nekokybiško darbo padarinius teiravomės Telšių rajono savivaldybės Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo Adomo Žvirzdino. Šis patikino, kad minėto kelio darbai kol kas dar nėra įvertinti. Ir pasiūlė, jog geriausiai šią situaciją nušviestų UAB „Žemaitijos keliai“.
„Telšių ŽINIOS“ susisiekė su UAB „Telšių keliai“ technikos direktoriumi Vaidotu Vičkačka. Vyriškiui ypač keista buvo girdėti, kad Žemaitės g. gyventojai, užuot problemas išdėstę jam, kreipėsi į redakciją.
V. Vičkačka pažadėjo nuvykti į įvykio vietą ir įvertinti situaciją. Tačiau dabar lyg tyčia sausa, tad, norint deramai įvertinti situaciją, reikia laukti lietaus.
Kai straipsnis jau buvo paruoštas spaudai, į redakciją paskambino 53 namo gyventoja Virginija ir pranešė gerą žinią: jų nusiskundimai buvę išgirsti: „Atvykę kelininkai taisė paliktą broką, gręžė, žiūrėjo.“
Duobė
Praėjusią savaitę „Telšių ŽINIŲ“ redakciją pasiekė dar vienas skundas – Žarėnų g. jau dvi savaites ant važiuojamosios kelio dalies žiojėja didžiulė lietaus išplauta duobė. Gyventojai baiminasi, kad vairuotojai sugadins savo automobilius, o duobės nepastebėję pėstieji gali ir koją nusilaužti.
„Visai šalia, Baltijos gatvėje, vyksta kelio remontas. Kada mūsų rajono valdžia išmoks ūkiškai prižiūrėti miestą? Ar vežant žvyrą į Baltijos gatvę būtų sudėtinga pasukti kelis metrus į šoną ir atsivėrusią duobę užpilti?“ – stebisi žmonės.
Sutiktas Žarėnų g. gyventojas Jonas Juška pasakojo, kad pastebėjęs duobę tuoj suskubo užkirsti kelią nelaimei – įstatė strypą, o kad būtų matomesnis, apvyniojo jį raudona juosta.
Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas „Telšių ŽINIOMS“ prisipažino, kad apie duobę Žarėnų gatvėje nieko nėra girdėjęs, todėl ir negalėjęs ja pasirūpinti. Seniūnas pažadėjo ją apžiūrėti ir situaciją ištaisyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt