Jubiliejinė žemdirbių šventė

Parašė:  2019-11-22

Lapkričio 15 dieną Ubiškėje vyko tradicinė Telšių rajono žemdirbių šventė, kurią organizavo Telšių rajono ūkininkų sąjunga.
Šiais metais renginys buvo jubiliejinis – 25-asis. Jo metu tradiciškai paskelbti ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2019“ nugalėtojai.
Aurelija SERVIENĖ
Šventės atidarymas
Susirinkusius rajono ūkininkus muzikos kūriniais pasveikino muzikantė Janina Fabijonavičienė, šokius dovanojo Telšių trečiojo amžiaus universiteto šokių grupė.
Renginio vedėja Reda Sabaliauskienė į sceną atidaryti šventės pakvietė Telšių rajono ūkininkų sąjungos pirmininko pavaduotoją Rimantą Šerlinską. Ūkininkas visiems linkėjo: „Kad ūkininkų nemažėtų, kad visiems sektųsi ūkininkauti, kad mūsų ūkiai klestėtų, kad mokesčiai nespaustų, kad derliai būtų geri. O jau tada visiems bus gerai ir Lietuva klestės.“
Ūkininkų šventė sulaukė daug svečių. Žemdirbius sveikino Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Imantas Motiejūnas, Kaimo plėtros skyriaus vedėja Vilma Lukoševičienė, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių rajono skyriaus pirmininkė Vilma Rumšienė, Europarlamentaro Bronio Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė, AB „Žemaitijos pienas“ atstovas Sigitas Mikalauskas, generalinis šventės rėmėjas kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga ir kt.
„Jūs, ūkininkai, esate patys darbščiausi mūsų rajono gyventojai. Jūs dirbate neskaičiuodami valandų, jūs neturite šeštadienių ir sekmadienių. Jūs esate tas pavyzdys visam rajonui, kaip reikia dirbti ir uždirbti. Dėkoju už jūsų pasiaukojamą darbą, už pavyzdį. Jūs kaime esate darbdaviai, kurie suteikiate darbą ir uždarbį paprastam žmogui. Dėkoju už kuriamą grožį kaime“, – visus sveikino meras.
Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Vytautas Buivydas ir Žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Telšių rajone Edita Šerlinskienė padėkos raštais apdovanojo aktyviausius rajono ūkininkus.
Ūkininkų pagerbimas
Konkursas „Metų ūkis“ šalyje rengiamas 26-ąjį kartą. Telšių rajono ūkininkai jame dalyvauja 25-erius metus. Kiekviena rajono seniūnija išrenka geriausią savo ūkį, kuris atstovauja rinkimuose. Ir taip pagal numatytus kriterijus yra išrenkamos trys prizinės vietos.
Šiais metais konkurso „Metų ūkis 2019“ pirmoji vieta atiteko Petrui ir Angelei Rudnickams (Tryškių sen. Kiršių k.), antroji – Arūnui ir Daivai Balčiams (Varnių sen. Gintalų k.), trečioji – Steponui ir Stanislavai Urvakiams (Ryškėnų sen. Lauko Sodos k.).
Padėkos raštais pagerbti visi konkurso dalyviai: Loreta ir Evaldas Bružai (Degaičių sen.), Jadvyga ir Arutis Maziliauskai (Gadūnavo sen.), Daiva Gužauskienė (Luokės sen.), Natalija ir Julius Pagojai (Nevarėnų sen.), Jūratė ir Alvydas Blažinauskai (Upynos sen.), Alma ir Arūnas Monstavičiai (Viešvėnų sen.).
Nugalėtojams skambėjo Edvino saksofonu atliekamos melodijos, pramoginius šokius dovanojo Evika ir Gerardas.
Renginio metu padėkota prieš metus išrinktai, atsinaujinusiai Telšių rajono ūkininkų sąjungos tarybai. Pirmi metai jiems buvo nelengvi, tačiau tarybos nariai džiaugėsi, jog tradicijas pavyko išlaikyti – žemdirbių šventė buvo surengta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt