IEŠKOMI RANGOVAI

Parašė:  2019-11-12

Pirkimai skelbiamos apklausos būdu
Telšių rajono savivaldybės administracija skelbia mažos vertės viešąjį pirkimą „Telšių miesto Tilžės g. Nr. 1408 (pėsčiųjų takas) kapitalinis remontas“ ir mažos vertės viešąjį pirkimą Nr. 460531 „Bešeimininkių gyvūnų kontrolės vykdymo paslaugos“.
Pirkimai vykdomi skelbiamos apklausos būdu naudojantis Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis.
Pasiūlymai arba prašymai dalyvauti turi būti siunčiami elektroniniu būdu per sistemą.
Kviečiame rangovus teikti pasiūlymus.
Pirkimai iki 10 tūkst. eurų
Telšių rajono savivaldybės administracija kiekvienais metais vykdo statybos darbų, prekių ir paslaugų viešuosius pirkimus, kurių sutarties vertė yra mažesnė kaip 10 000 Eur (be PVM). Telšių rajono savivaldybės administracija perka paslaugą – lauko laiptų, esančių prie Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos ir prie Telšių „Germanto“ progimnazijos, remonto darbus. Taip pat ieškomas rangovas Nevarėnų pagrindinės mokyklos krepšinio aikštelės remonto darbams.
Kviečiame rangovus, galinčius atlikti šiuos darbus, prašymus atnešti į Telšių rajono savivaldybę (Žemaitės g. 14, Telšiai), užregistruoti pas vieno langelio principu gyventojus aptarnaujančias specialistes. Prašymus taip pat galite siųsti el. paštu: e.paslauga@telsiai.lt
Siekdama užtikrinti lygiateisiškumo, nediskriminavimo ir skaidrumo principus atliekant pirkimo procedūras, Telšių rajono savivaldybės administracija kiekvienai įmonei suteikia galimybę sužinoti apie Savivaldybės inicijuojamus mažesnės nei 10 tūkst. eurų vertės statybos darbus, prekes ir paslaugas. Informacija skelbiama Telšių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.telsiai.lt, skiltyje „Pirkimai neskelbiamos apklausos būdu“.
Telšių rajono savivaldybės administracijos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt