Žemaitijos sostinę aplankė Lietuvos BMW klubo nariai

Parašė:  2009-09-17

Telšiuose svečiavosi Lietuvos BMW klubo nariai. Triukšminga keliasdešimties transporto priemonių kolona, lydima galingų triračių motociklų, į Žemaitijos sostinę atvyko praėjusį šeštadienį. BMW aistruolius pasitiko vienintelis Telšiuose oficialus klubo narys Gražvydas Bukna ir kiti šios markės transporto priemones pamėgę gyventojai.
Lietuvos BMW klubo nariai Telšiuose svečiavosi žygio po Žemaitiją metu. Aplankę Salantus, Žemaičių Kalvariją, Lopaičius, BMV mėgėjai nakvoti norėjo Plateliuose, tačiau, viešbučiuose neradę pakankamai vietos, išsiruošė į Palangą. Žygį klubo nariai baigs Baubliuose (Kretingos r.).
Lietuvos BMW klubo narius vienija aistra BMW markės transporto priemonėms. BMW automobiliams bei motociklams neabejingi ir telšiškiai: atvykusiems klubo nariams vieni demonstravo naujutėlius, kiti – net keliasdešimties metų senumo automobilius.
Kone daugiausia dėmesio sulaukė Laimono Kreičmono 1977 m. pagaminta BMW mašina. Šis telšiškis turi ir BMW motociklą (1992 m.) – nors žmonos juo nėra vėžinęs, tačiau sūnus didžiuojasi jau keliskart buvęs parvežtas iš mokyklos namo. Turbūt seniausias BMW automobilis mūsų rajone priklauso Loretai Peter – moterį galime pamatyti vairuojančią 1976 m. BMW mašiną.
Lietuvos BMW klubo prezidentas Igoris Repovas „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo, jog BMW automobilių neskirsto į senus ar naujus, nes tiek senesnių, tiek naujesnių modelių mašinos turi privalumų: vienos yra patogios, kitos kelia pagarbą.
Pasak I. Repovo, šalį užklupus sunkmečiui, praretėjo klubo narių gretos – šiuo metu likę apie pusšimtis narių. Kiekvieną rudenį BMW fanai keliauja po Lietuvą, laisvalaikiu vyksta į žvejybą, į kartingą.
Lietuvos BMW klubo nariu gali tapti kiekvienas gyventojas, turintis šios markės transporto priemonę – tereikia užpildyti anketą, o po pokalbio su esamais nariais paliekama galimybė apsispręsti, ar papildyti narių gretas.
Tai – jau antrasis Lietuvos BMW klubo narių vizitas Žemaitijoje. Prieš ketverius metus BMW fanai jau lankėsi Žemaitijos apylinkėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt