Elektros laidus siekiantis klevas kelia baimę aplinkiniams

Parašė:  2009-09-17

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi vyriškis, kuriam nerimą kelia tai, kad Lauko Sodos miestelyje nuo parapijos bažnyčios per kapines einančius elektros laidus nuolat siekia klevo šakos. „Būtina kažką daryti. Mano manymu, tai labai pavojinga. Kai lyja, medis ima garuoti, šnypšti. Baisu būti šalia“, – savo nuomonę išsakė vyriškis.
Apie redakciją aplankiusio asmens baimes išgirdęs Ryškėnų seniūnijos seniūnas Benediktas Šniauka patikino, jog visa tai – Vakarų skirstomųjų tinklų (VST) kompetencija. „Kaip seniūnas, savo pareigą atliksiu – būtinai įvertinsiu padėtį“, – tvirtino B. Šniauka.
„Telšių ŽINIOS“ paskambino ir į VST. Telefono ragelį pakėlęs dispečeris Jonas Bumblauskas pasirodė esąs Lauko Sodos miestelio gyventojas ir puikiai žinantis papasakotą situaciją: „Elektros laidai, einantys per medžio šakas, pavojaus gyvybei nekelia. Žmonėms baimintis tikrai nereikėtų.“ Pašnekovui pasirodė, jog siekiantis elektros laidus klevas – seniūnijos rūpestis, todėl ji turėtų pasirūpinti nupjauti medžio šakas.
Praėjus savaitei, vėl susukome Ryškėnų seniūnijos seniūno numerį: ar B. Šniauka lankėsi Lauko Sodoje, ar įvertino pavojaus stiprumą? „Taip, medis yra, ir elektros laidai eina per jo šakas. Bet žmonėms tai pavojaus tikrai nekelia. Kas galėtų nutikti baisiausia – gali dingti elektra bažnyčioje. Aišku, išgenėti šakas būtų galima, bet labai sudėtinga prieiti. Viską reikia derinti su elektros tinklais“, – į pradinį tašką grįžo Ryškėnų seniūnijos seniūnas.
Pasirodo, Ryškėnų seniūnija kažkada šį medį jau buvo suplanavusi nupjauti. Bet jis buvęs visiškai sveikas, todėl leidimo sudoroti klevą niekas nedavęs.
Vis dėlto B. Šniauka pažadėjo nelaimės nelaukti, atsižvelgti į vyriškio pastebėjimą ir rasti sprendimą – pasirūpinti, kad medžio šakos nebeliestų gyvybei pavojų keliančių elektros laidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt