Eglių alėja Katedros aikštėje

Parašė:  2011-12-29

Gruodžio 21 d. Katedros aikštėje susirinko būrys vaikų ir jaunuolių į eglučių puošimo konkursą ir šventę „Kalėdos kartu“.
Miesto bendrojo lavinimo mokyklos savo gamintais žaisliukais padabino 12 eglučių, o profesinė ir aukštosios mokyklos apjuosė vainikais atminimo lentas Didžiojoje žemaičių sienoje. Šiam džiaugsmingam darbui moksleiviai ir studentai pasitelkė kūrybinę fantaziją, įsiklausė į savo svajones, paklausė savęs, ko linki gimtajam miestui. Vaikų triūsas neliko nepastebėtas. Visus dalyvius kalėdiniais pyragais apdovanojo Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva.
Pasidalyti savo bendruomenėse kuriama Kalėdų dvasia Telšių rajono savivaldybė pakvietė Telšių miesto bendrojo lavinimo, profesinę ir aukštąsias mokyklas. Antrus metus organizuojamame konkurse dalyvavo Žemaitės ir Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, „Ateities“, „Atžalyno“, „Germanto“, „Kranto“ pagrindinės mokyklos, „Džiugo“ ir Suaugusiųjų vidurinės mokyklos, jaunimo mokykla, „Saulėtekio“ pradinė mokykla, Vaikų su negalia centras, Specialioji mokykla ir Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykla, taip pat VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras, Socialinių mokslų kolegijos Telšių filialas ir Žemaitijos kolegijos Telšių fakultetas.
Vertinimo komisijos nariai: floristikos meistrė Birutė Lekavičiūtė ir Telšių rajono savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Žebrauskas, eglutes rekomendavo puošti priemonėmis, kurios nebijo drėgmės, šalčio ir yra pačių pagamintos. Visi konkurso dalyviai pasigamino pačių nuostabiausių papuošimų, todėl išrinkti vieną nugalėtoją buvo neįmanoma.
Nuspręsta išrinkti 5 gražiausiai papuoštas eglutes. Tai Telšių specialiosios ir Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklų bendra eglutė, „Germanto“ pagrindinės mokyklos, Vaikų su negalia centro, VšĮ Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos ir „Saulėtekio“ pradinės mokyklos eglutės. Nugalėtojai pateko į antrąjį konkurso etapą ir kitų metų sausio mėnesį vėl sulauks dovanų. Kad puošėjai nesušaltų, visiems buvo išvirta gardžios arbatos, prikepta bandelių.
Šios eglutės – tai nuostabi kiekvienos mokyklos dovana Kalėdų belaukiančiam, 561-ąjį gimtadienį švenčiančiam Telšių miestui, jo gyventojams ir svečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt