D. Petrauskienė brangina kiekvieną žmogų

Parašė:  2012-01-06

Dalia Petrauskienė Žarėnų kultūros centre dirba renginių režisiere. Ji yra subūrusi jaunimo dramos kolektyvą, prieš metus Žarėnuose įsteigė suaugusiųjų humoro grupę. Kartu su savo vyru, Žarėnų kultūros centro meno vadovu Vidu Petrausku vadovauja jaunimo kolektyvui, kuris atlieka dainuojamąją poeziją ir skaito įvairius skaitinius.
Jaunimo dramos kolektyvas
Jaunimo dramos kolektyvas su pertraukomis Žarėnuose gyvuoja du dešimtmečius. Į jį buriasi jaunimas nuo 13 iki 18 metų.
Visus scenarijus rašo pati Dalia. Ji pati ir scenos dekoracijas daro, pritaiko jas prie renginių temos. Koncertiniai rūbai taip pat renginių režisierės rūpestis. Pagal galimybes, moteris koncertinius rūbus siuva ir modeliuoja pati.
„Kartu su jaunimu pasirodome per vietos renginius. Kartu rengiame teminius vakarus, diskotekas ir kt. Jauni žmonės yra be galo kūrybingi ir geri, turi daug idėjų“, – Žarėnų jaunimu džiaugėsi D. Petrauskienė.
Artimiausiu metu Dalia planuoja Žarėnuose įsteigti jaunimo klubą, kurio veikla būtų orientuota į jaunimo užimtumą.
„Kai įsteigsime jaunimo klubą, galėsime rašyti įvairius projektus ir taip pritraukti lėšų, už kurias galėsime nusipirkti naują muzikos aparatūrą, multimediją ir kt., be kurių neįmanoma surengti produktyvių renginių“, – kalbėjo D. Petrauskienė.
Pašnekovė džiaugiasi Žarėnuose susibūrusiu „Bočių“ sąjungos filialu ir kad naujai įsteigtas jaunimo klubas planuoja vykdyti gerumo misiją: „Lygiuosimės į „Bočius“, būsime jų pagalbininkai.“
Humoro grupė
Žarėnų kultūros centre suaugusiųjų humoro grupė įsikūrė prieš metus. Tad jų veikla tik prasideda. Anot grupei vadovaujančios D. Petrauskienės, iki šios dienos humoro grupėje vaidina keturios moterys, jos ruošia D. Petrauskienės režisuotą programą, kurią greitai išvys žarėniškiai.
„Rašydama scenarijų humoro grupei, neliečiau jokios politikos. Kūriau jį apie paprastų žmonių gyvenimą, jų kasdienes problemas ir pan. dalykus. Programa truks apie 40 min. Pasirodysime tik vietos žmonėms. Žiūrėsime, kaip mums pasiseks, ar patiksime žiūrovams“, – kalbėjo vadovė.
Sunku išlaikyti kolektyvo narius
Anot D. Petrauskienės, kolektyvuose išlaikyti narius tikrai nėra lengva: „Turi eiti prie žmogaus, turi jį mylėti. Yra labai gabių žmonių, tačiau jie jungtis prie mūsų neturi jokio noro. Būna ir mažiau gabių žmonių, tačiau jie trykšta begaliniu noru ir užsidegimu dalyvauti kultūrinėje veikloje, tad kaip gali nevertinti ir nebranginti tokių žmonių?“ – klausė pašnekovė.
Kultūros centras stengiasi palaikyti artimus ryšius su Žarėnų „Bočiais“, aktyviai bendradarbiauja su Žarėnų dienos centru. D. Petrauskienei gaila, kad trūksta artimo ryšio su mokyklos bendruomene ir seniūnija.
„Negaliu teigti, kad esame visi: seniūnija, mokykla, bendruomenė, kultūros centras, išvien. Visi dirbame kas sau. O taip norėtųsi, kad būtume tarsi vienas kumštis“, – sakė pašnekovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt